אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פפו מסתער: יקים 1,440 חדרים בלונדון צילום: רפי דלויה

פפו מסתער: יקים 1,440 חדרים בלונדון

הבעלים של רשת מלונות פארק פלאזה יחל בבניית שלושה מלונות חדשים כבר השנה

31.01.2011, 12:11 | רון גרנות

אלי פפושדו, מבעלי רשת מלונות פארק פלאזה האירופית, מתכוון להמשיך לטוס על קו תל אביב־לונדון. ל"כלכליסט" נודע כי השנה יחל פפושדו - שכבר פתח בעיר את מלון הדגל של הרשת, הפארק פלאזה ווסטמינסטר - בהקמת שלושה מלונות חדשים בבירה הבריטית.

המלון הראשון יכלול 400 חדרים, ופפושדו כבר קיבל את היתרי הבנייה, הצפויה להתחיל השנה. גם בניית המלון השני, שבו 240 חדרים, צפויה להתחיל השנה. המלון השלישי, שיכלול 800 חדרים, יוקם בבניין משרדים שיוסב למלונאות. העלות הכוללת של הקמת המלונות תעמוד על 300–400 מיליון ליש"ט.

בסוף השבוע התבשר פפושדו כי רשת פארק פלאזה, שבה הוא מחזיק, זכתה באחד הפרסים הנחשבים ביותר בתעשיית התיירות הבריטית: רשת המלונות העצמאית הטובה ביותר לנוסעים עסקיים. פפושדו ניצל אתמול את ההזדמנות החגיגית כדי לשגר מסר למתחרה דוד פתאל, שהציע לאחרונה למלונאים בגרמניה להיהפך לזכיינים של לאונרדו. "אנחנו עובדים אחרת", מבקש פפו להבהיר, "מאוד ממוקדים, פחות אוהבים לנהל פרויקטים של אחרים. פתאל הוא בעלים של חברת ניהול, בניגוד אליי אין לו קשר לנכסים עצמם. עצם הבחירה בנו באה לנו בהפתעה. זה שבחרו אותנו בלי להפעיל לחצים מעיד על ההצלחה האובייקטיבית שלנו בשוק בלונדון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות