אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כחלון הורה לבדוק את התקלה בממיר הדיגיטלי עידן פלוס צילום: אוראל כהן

כחלון הורה לבדוק את התקלה בממיר הדיגיטלי עידן פלוס

160 אלף בתי אב המחוברים לממיר מתקשים לצפות בטלוויזיה מזה מספר ימים. הרשות השנייה: בודקים את מקור השיבושים

04.02.2011, 13:14 | שלי פריצקר

שר התקשורת משה כחלון הורה לבדוק את מקור הבעיה במערך השידור הדיגיטלי ולהביא לפתרונה בהקדם. התקלה במערך השידור הדיגיטלי עידן פלוס (DTT) משבשת את הצפייה בטלוויזיה עבור 160 אלף בתי אב הצופים בטלוויזיה באמצעות הממיר.

מהרשות השנייה, האחראית למערך, נמסר כי בשל הפרעות בתדרים ייתכנו שיבושים בקליטת שידורי הטלוויזיה וכי צוותי ההנדסה בודקים את מקור השיבושים וההפרעות ועם גמר הטיפול תימסר הודעה לציבור הצופים.

עידן פלוס הינו מערך המאפשר צפייה בטלוויזיה באמצעות ממיר דיגיטלי שנרכש בעלות חד פעמית של עד 400 שקלים. ביום ראשון אמורה הממשלה להצביע על ההצעה שגיבשו משרדי האוצר והתקשורת להרחבת מערך ה-DTT מ-5 ערוצים כיום ל-18 ערוצים תוך שנתיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
לידיעת כולם
הפיתרון למתחמקים מתשלום אגרת הטלויזיה והרדיו החל מהתאריך 1.4.2011 חברות HOT , YES ועידן+ יעבירו את כל רשימת הלקוחות למחלקת הגביינ של אגרת רשות השידור ועכשיו כולם ישלמו לא ישלמו לא יצפו היתרון ככה של ממיר עידן פלוס תשלום חד פעמי בידקו והשוו מחירים יש גם חנויות שמחוייבות לבדיקת קליטה מלאה חיסרון פחות ערוצים אבל בהדרגה ערוצים מחבילות הבסיס יעברו לממיר עידן+ במידה ויציעו לכם אנטנה נוספת תידרשו לשלם תשלום נוסף דבר שאין בו צורך בחברת HOT עם היתרון של ערוץ הלוך וחזור דבר שהוא בעצם החיסרון של חברת YES בשורה התחתונה לכל המתלוננים והקמצנים אין כמו HOT חבילה בסיסית עם הרבה ערוצים הטבות ומבצעים והיתרון מי שמתחבר גם לאינטרנט יכול ועשוי לקבל הטבות והנחות נוספות בתשלום החודשי
manager  |  20.03.11
14.
יום ראשון בבוקר - אין קליטה בגבעתיים - ר"ג ! מה קורה ?!!!
כבר הזדרזו לפרסם שנפתרה התקלה, כמו שעשו ביום חמישי ושישי, אבל התקלה נמשכת !!! אין קליטה !!! מוציאים מהחשמם, מחזירים לחשמל, עושים סריקה מחדש.....ואין שום אות שידור !!! משרד התקשורת - אולי תעזרו לחלמאים ברשות השניה לפיגור לשדר דיגיטלית למנויי העידן מינוס שלהם ??!!!! השר כחלון - לתשומת ליבך !!! תודה.
מנותקים מעידן מינוס  |  06.02.11
לכל התגובות