אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: עובדי איקאה בנתניה יקבלו את משכורות פברואר – ואת הבונוסים ל-2010 צילום: שאול גולן

פרסום ראשון: עובדי איקאה בנתניה יקבלו את משכורות פברואר – ואת הבונוסים ל-2010

היקף הבונוסים יעמוד על 4 מיליון שקל. הרשת תצטרך להכריע לכמה עובדים מבין 400 עובדי הסניף תוכל להמשיך ולספק עבודה לאחר השריפה אמש; היקף הנזקים טרם חושב

06.02.2011, 13:59 | גיל קליאן
כ-400 עובדי סניף איקאה בנתניה, שנשרף אתמול עד היסוד, ממתינים בביתם – וממשיכים לקבל שכר מהרשת. העובדים יקבלו את משכורות ינואר ופברואר, לרבות הבונוסים לשנת 2010, בהיקף של 4 מיליון שקל. בתקופה הקרובה תצטרך הרשת להכריע לכמה עובדים היא מסוגלת לספק עבודה בהמשך, וכן להכריע מה יקרה לשאר העובדים – כאשר פיטורים בהיקף נרחב הם אופציה הנמצאת על הפרק.

ברשת הבטיחו אתמול לדאוג לכל העובדים, אך כעת לא ברור כיצד יצליחו למצוא פתרון לכל העובדים עד בניית הסניף מחדש, הליך שייארך בין חצי שנה לשנה.

הבוקר (א') הגיעו כמה עשרות עובדים לסניף השרוף, ופגשו שם את מנכ"ל הרשת, שלומי גבאי, לצד צוותים שונים החוקרים את הגורם לשריפה – שנשאר בינתיים בסימן שאלה.

גם היקף הנזקים לרשת טרם חושב, כאשר ישראלום ובריטיש ישראל שפכו מעט אור על הנושא בהודעות בורסה שפירסמו הבוקר והעריכו את שווי המבנה של הסניף בנתניה ב-200 מיליון שקל. ישראלום ובריטיש ישראל מחזיקות במבנה הסניף בחלקים שווים ומשכירות אותו לחברת איקאה ישראל המפעילה את חנויות הרשת בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות