אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: כשאוזי פגש את ג'סטין במחצית הסופרבול צילום מסך: Youtube

Play: כשאוזי פגש את ג'סטין במחצית הסופרבול

טוב, זה היה פחות מביך מהמפגש בין כריסטינה אגילרה להמנון האמריקאי באותו אירוע. וגם: להתקרב בעדינות לריבועים שממלאים את המסך, מדפי הסופרמרקט קורסים והכוננים הקשיחים בעקבותיהם, והאגדה על מותו של פול מקרטני נהפכת לסרט

07.02.2011, 21:08 | שי רינגל

 

סופר-פרסומות

 

אתם מכירים את התרגיל: הסופרבול משודר בארה"ב, ומושך להפסקת המחצית את הפרסומות הגדולות, היקרות והמגוחכות ביותר שתעשיית הפרסום האמריקאית יכולה לייצר. אנחנו, שלא נשארים ערים באמצע הלילה כדי לראות גברים מגודלים מתנגשים זה בזה, רצים לאינטרנט כדי לקבל טעימה.

מה כלל המבחר השנה? נוותר על חוסר הטעם המשווע של גרופון, שעליו כתבנו בדו"ח טכנולוגי, ונתחיל במפגש המרגש בין אגדת המטאל אוזי אוסבורן ("לא ידעתי שזה עטלף אמיתי") לאליל הילדות ג'סטין ביבר ("לא ידעתי שהקול שלי כבר היה אמור להתחלף").

השנה חלק מהפרסומות הגיעו לרשת לפני השידור שלהן במשחק. למשל הפרסומת המקסימה הזאת של פולקסוואגן, שהצליחה לעבוד על בלוטות הרגש הכחושות שלנו, ושל עוד 15 מיליון גולשים לפחות.

קרייזלר, מצדם, חגגו את זה שהם מדטרויט, והביאו את אמינם איתם. אולי פרסומת הסופרבול המשונה ביותר.

ובכלל, פרסומות המכוניות יצאו קצת משליטה.

את כל הפרסומות תוכלו למצוא כאן, וב"עין הדג" אספו את הטריילרים לסרטים. ואם אתם לא אוהבים את האוזניים שלכם במיוחד - הנה כריסטינה אגילרה שרה את ההמנון האמריקאי לפני המשחק, ומצליחה להתבלבל במילים.

ועכשיו נעבור לעניינים שאינם קשורים בסופרבול בשום צורה. מבטיחים.

רגע של זן

 

חברה לשיחזור מידע פרסמה באתר שלה צלילים של כוננים קשיחים מדגמים שונים, רגעים לפני הקריסה הסופית שלהם. אם הכונן שלכם עושה את אחד הקולות הבאים, כדאי שתעשו גיבוי ומיד (דרך boingboing).

(הצילו! כל המסמכים והמוזיקה שלי!)

מוצרים נופלים

 

אלה לא זמנים טובים לעבוד בסופרמרקט. את ההוכחות אפשר למצוא כאן וכאן.

פול מת - עכשיו הסרט

 

האגדה רבת השנים על מותו של פול מקרטני, בסיסט הביטלס והאיש שעבר את הגירושים היקרים בהיסטוריה, מקבלת סוף סוף את הסרט הדוקומנטרי שהיא ראויה לו. כאן תוכלו למצוא את כל השמועות והסימנים שמעריצים אספו במשך שנים, וניסיון מקיף לענות על השאלה המסתורית שממשיכה להטריד אנשים עד היום - האם פול מקרטני שאנחנו מכירים הוא בעצם כפיל?

(Miss him, miss him, miss him!)

מתוך הסרט The Winged Beatle, צילום מסך: Vimeo מתוך הסרט The Winged Beatle | צילום מסך: Vimeo מתוך הסרט The Winged Beatle, צילום מסך: Vimeo

לשחק באהבה

אמנם אין לו יותר מדי קשר לרגש החמקמק, אבל "אהבה" הוא בכל זאת משחק די ממכר. אתם צריכים להתקרב לריבועים המופיעים על המסך, אבל לא לגעת בהם. בסוף כל משחק תקבלו הסברים על הקשר בינו לבין אהבה, כי צריך להצדיק את השם.

(מה זאת אהבה? כנראה שלא המשחק הזה)

"אהבה". ממכר, צילום: kongregate.com "אהבה". ממכר | צילום: kongregate.com "אהבה". ממכר, צילום: kongregate.com
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות