אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוסי אברהמי זכה במכרז להקמת 40 יחידות דיור באילת תמורת 11.6 מיליון שקל צילום: יאיר שגיא

יוסי אברהמי זכה במכרז להקמת 40 יחידות דיור באילת תמורת 11.6 מיליון שקל

היחידות שתקים חברת הנדל"ן בשכונת שחמון יהיו בנות 4-5 חדרים ויכלו בריכה פרטית כל אחת; מחיר הדירות ינוע בין 1.3 ל-1.8 מיליון שקל

07.02.2011, 18:41 | שירלי ששון-עזר

חברת הנדל"ן יוסי אברהמי זכתה במכרז של מינהל מקרקעי ישראל להקמת 40 יח"ד בשכונת שחמון באילת תמורת 11.6 מיליון שקל, מחיר המשקף כ-290 אלף שקל ליחידת דיור כולל פיתוח.

מדובר בקרקע בשכונת שחמון בעיר, בה נמצאות עתודות הקרקע העיקריות של אילת. על פי התכנון, בשנים הקרובות יוקמו בשכונה 1,721 יחידות דיור ואזורי מסחר. סך הכל השכונה תכלול בסוף הפיתוח שלה כ-7,200 יחידות דיור.

על פי התכנון, החברה תקים 40 יחידות דיור בנות 4-5 חדרים כאשר לכל דירה מתוכננת בריכה פרטית. על פי הערכות, מחירי דירת 4 חדרים בפרויקט תחל מ-1.3 מיליון שקל ומחירה של דירת 5 חדרים יחל מ-1.8 מיליון שקל.

לדברי יפה סדן, סמנכ"לית השיווק של חברת יוסי אברהמי, "בשל מיקומו הייחודי של המגרש החלטנו להקים פרויקט מיוחד. בכל דירה בפרויקט אנחנו נקים בריכה פרטית כסטנדרט. מדובר בבריכות בגודל של 2.8 על 10 מטר ומסביבן נקים משטח דק יוקרתי".

יוסי אברהמי, מנכ"ל החברה, ניצל את ההזדמנות כדי לומר כי למרות הביקוש הגבוה - המינהל אינו מפרסם מספיק מכרזים או לחילופין קובע מחיר מינימום שאינו הגיוני לשוק. "בעצם מינהל מקרקעי ישראל מכשיל את המכרז במו ידיו", אמר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות