אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטייניץ על הוזלת הדלק: "אני לא שלם עם הצעד הזה, אני משלים איתו" צילום:דימיטרי שבצ'נקו

שטייניץ על הוזלת הדלק: "אני לא שלם עם הצעד הזה, אני משלים איתו"

שר האוצר: "מסגרת התקציב נשמרה. קיצוץ רוחבי הוא מאוד נפוץ - הוא בוצע בכמעט כל השנים הקודמות"

12.02.2011, 21:31 | כתב כלכליסט

"חבילת ההקלות עונה על מה שעלה בחודש האחרון בלי לפרוץ את מסגרות התקציב, ולכן אזרחי ישראל וגם ההסתדרות צריכים לברך עליה" - כך אמר היום שר האוצר יובל שטייניץ בראיון לתוכנית "פגוש את העיתונות" בערוץ 2. לדבריו, "אנחנו קשובים לציבור, ולכן יצרנו חבילת הקלות משמעותית".

לדברי שטייניץ, "מסגרת התקציב נשמרה. קיצוץ רוחבי הוא מאוד נפוץ - הוא בוצע בכמעט כל השנים הקודמות. יש תיקונים קלים עם הקלות לציבור שעם חלקן אני שלם, ועם חלקן אני משלים".

שטייניץ התייחס לסוגיית המס על הדלק ואמר: "האם הכי נכון זה להוריד 20 אגורות? התשובה היא לא. כאן נענינו לדעת הקהל. אני לא שלם עם הצעד הזה - אני משלים איתו".

שר האוצר הוסיף: "משרד האוצר בשיתוף פעולה עם כל הגורמים, בהם ההסתדרות, מוביל מדיניות כלכלית אחראית, ולכן זכינו להישגים יוצאים מן הכלל שהמשמעות החברתית שלהם היא אדירה".

   

בעניין מצרים אמר שטייניץ: "השלום הוא אינטרס גם של ישראל וגם של מצרים. כולנו מתפללים לדמוקרטיזיציה אמיתית, ואני חושב שרבים גם חוששים מהאפשרות של איסלאמיזציה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
שטייניץ בו תקרא למה איבדת את עתידך הפוליטי
נתחיל בהגדרות: מצביע שאוהב אותך הוא מצביע שהענקת לו הטבה שוות ערך. מצביע זה יצביע עבורך ואף ישכנע אחרים להצביע לך. מצביע ששונא אותך הוא מצביע שגזלת ממנו כסף. מצביע זה לעולם לא יצביע עבורך יותר ויעשה הכל כדי לשכנע אחרים להדיח אותך. בו נניח שישנם 5 מצביעים. ידוע לך שאחד מהם משקיע במניות הגז והארבעה האחרים לא משקיעים. אתה בתמימותך או בטיפשותך הנחתה שאם תפגע במשקיע הגז אז אומנם אחד ישנא אותך אבל הארבעה האחרים שהם הרוב יאהבו אותך. הטעות שלך היא בהנחה המוטעית הזאת. המצביע עם מניות הגז ישנא אותך בוודאות זה באמת נכון אבל לגבי האחרים יהיו האפשרויות הבאות 1) ישנאו אותך גם כאות הזדהות עם אי הצדק שנגרם לאחרים. 2) יהיו נטרלים- לא מעניין אותם המניות והמיסים על המניות. 3) הם אנשים קנאים ולכן הם יאהבו את העלאת המס על הגז כי להם אין מניות גז (הם לא יודעים שבעקיפין יש להם גם) הסיכויים לכל אפשרות הם: 20% לאפשרות א 60% לאפשרות ב 20% לאפשרות ג - מה לעשות ישנם הרבה קנאים הטעות היא שגם אם יש הרבה אנשים באפשרות ג אנשים אלו לא יאהבו אותך כי לפי ההגדרה כדי שיאהבו אותך אתה צריך להעניק להם משהו כי זה לא מספיק רק לגזול מהאחרים כדי שיאהבו אותך. אנשים אלו בגזילה הבאה שלך שתשפיע גם עליהם יצטרפו לאחרים ויהיו נגדך ואתה רואה את זה בעליית מחירי הדלק שכל העם מתאחד נגדך. זה לא מספיק רק לגזול מהאחרים כדי שיאהבו אותך. זה כמו שאני אקרא בעיתון שמאפייונר רצח מאפיונר אחר אז מצד אחד אני מרוצה שכך שיש פחות מאפיונר אבל זה לא אומר שאני אתחיל לאהוב את המאפיונר שנשאר בגלל מה שעשה גם האדם הקנאי הכי גדול יודע שמה שעשית לתשובה ולמשקיעי הגז זה לא חוקי
גול  |  13.02.11
לכל התגובות