אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שני הדח"צים של חברת יעד התפטרו במקביל צילום: shutterstock

שני הדח"צים של חברת יעד התפטרו במקביל

הדח"צים, קרן דסקל ומשה ניב התפטרו מדירקטוריון החברה חודשיים לפני תום הקדנציה שלהם. דסקל: "אין קשר בין ההתפטרויות שלנו. זה לא הסתדר לי"

21.02.2011, 07:38 | הדס שפר

חודשיים בלבד לפני תום הקדנציה, הודיעה אתמול חברת יעד העוסקת בפיתוח וייצור מתקנים לטיפול במים ובשפכים, הודעה לפיה שני הדח"צים של החברה התפטרו מתפקידם. קרן דסקל ומשה ניב מונו באפריל 2008 והיו אמורים לסיים את תפקידם באפריל הקרוב. פרישת שני דח"צים מתפקידם במקביל עלולה לכאורה להצביע על אי הסכמה לגבי דרך קבלת ההחלטות בדירקטוריון החברה.

בשיחה עם "כלכליסט" אמרה דסקל "החברה בסדר גמור, פשוט במקום העבודה הנוכחי שלי ביקשו שאסיים את תפקידי בדירקטוריון יעד. דיברתי עם החברה מראש ואפילו הספקתי לנסוע לחו"ל. ההתפטרות שלי אינה קשורה ואינה מתואמת עם התפטרותו של משה ניב".

ניב מסר ל"כלכליסט", "קיבלתי החלטה מסיבות אישיות שלא הייתי רוצה להרחיב, והן אינן קשורות לחברה. זה פשוט לא מסתדר לי".

חברת יעדנמצאת תחת שליטתו של דוד אורון (78%) שהוא גם יו"ר הדירקטוריון. הכנסות יעד בשלושת הרבעונים הראשונים של 2010 עמדו על 293 אלף שקל וההפסד עמד על 8.5 מיליון שקל. הסעיף שמכביד על שורת הרווח הוא הוצאות מכירה וההנהלה שעמד על 3.7 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים. כמו כן, החברה רשמה הוצאה של 4 מיליון שקל עבור הוצאות רישום למסחר.

לחברה שנסחרת בשווי שוק של 26 מיליון שקל, גירעון בהון העצמי של 4.6 מיליון שקל וגירעון בהון החוזר שעומד על 6.6 מיליון שקל, נכון ל־30 בספטמבר 2010.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות