אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרכז אקדמי לתעשיית ההייטק ייפתח השנה בפתח תקווה צילום: ניב קנטור

מרכז אקדמי לתעשיית ההייטק ייפתח השנה בפתח תקווה

בוועדה המייעצת של "מרכז אקדמי דן" יושבים נציגים מצ'ק פוינט, סיסקו, אורקל ועוד: "רוצים לקדם אקדמיזציה של העוסקים ב-IT", אומר מנכ"ל ג'ון ברייס

21.02.2011, 11:40 | מאיר אורבך
ניסיון ראשון מסוגו למלא את המחסור בעובדים בתעשיית המחשוב המקומי, בעידודן של מספר חברות מחשוב מקומיות ונציגות בכירה של האקדמיה: "מרכז אקדמי דן", שייפתח בפתח תקווה, יתמחה בלימודים אקדמיים לתואר ראשון בתחום ההייטק וטכנולוגיות המידע (IT). בימים אלה פותח המרכז את הרישום ללימודים, שיחלו באוקטובר 2011.

המרכז קיבל לאחרונה היתר מן המועצה להשכלה גבוהה ללמד לתואר B.Sc במדעי המחשב ו-BA במערכות מידע ניהוליות. בימים אלו מגובשות שתי תכניות לימוד נוספות בתחום הניהול הטכנולוגי והתקשורת, בדגש על האינטרנט.

המרכז הוקם בשיתוף פעולה בין גורמים בכירים מהאקדמיה לבכירים בתעשיית ההייטק. בין היתר מכהנים בוועדה המייעצת (Advisory Board) של המוסד נציגי צ'ק פוינט, סיסקו, אורקל, אמדוקס, אורבוטק קומברס, נטוויז'ן 013, מטריקס, אלקטל לוסנט, מלם-תים, יעל תוכנה ועוד.

"מטרותיו של המרכז האקדמי הן להגדיל את מספר מסיימי התואר בתחום מדעי המחשוב ומערכות המידע, על מנת שישתלבו בארגוני הייטק, בסטארט-אפים ובמחלקות IT וכן לקדם אקדמיזציה של העוסקים בתחום טכנולוגיות המידע ולא למדו לתואר אקדמי, קהל המוערך בעשרות אלפי אנשים", אומר זיו מנדל, מנכ"ל ג'ון ברייס מקבוצת מטריקס, שהובילה את הקמת המוסד בתחילת דרכו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות