אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: ציפור למטרות ריגול צילום מסך: physorg.com

Play: ציפור למטרות ריגול

הפנטגון מציג את יונק הדבש הביוני עם המצלמה הזעירה, וגם: מפת דיווחים מההפגנות במדינות ערב, בלייק גריפין מטביע מעל מכונית באולסטאר, לוחיות הרישוי הטובות באמריקה והסיבות שכולנו מדברים ברמזים

21.02.2011, 21:06 | שי רינגל

 

המרגל המעופף

 

הישר מהמעבדה הסודית של הפנטגון מגיעה שיטת הריגול המפחידה ביותר שתראו השבוע. הכירו את יונק הדבש הביוני, שבראשו מותקנת מצלמת ריגול זעירה. עכשיו הוא צפוי להגיע גם לתעשייה הפרטית, אחרי ששימש סוכנים חשאיים מהממלכה המאוחדת. ואתם חשבתם שפייסבוק זאת דרך יצירתית לרגל אחרי מישהו...

מה קורה באיראן?

 

האפשרות להתעדכן בהפגנות באיראן ובמדינות ערב דרך ציוצים טוויטר הלהיבה לא מעט אנשים. להשתמש בה בפועל זה קצת פחות פשוט: ציוצים הם מפוזרים, מגיעים ממקורות שונים, לא ברורים וצריכים לעבור את המחסומים שהמשטרים המדכאים מנסים להטיל עליהם. מפתח עצמאי שילב בין מפות גוגל לבין סורק ציוצים על מנת לקבל תמונה ברורה יותר מהמהפכה הבאה. זו עדיין לא דרך מסודרת במיוחד להבין את ההתרחשויות, אבל זו בהחלט התקדמות.

(מאיזו מהפכה תרצה להתעדכן הפעם? לוב? בחריין?)

אנשים לבנים יודעים לקפוץ

 

תחרות ההטבעות שעורכת ליגת ה-NBA בכל שנה במסגרת משחקי האולסטאר מספקת בכל שנה רגעים שעושים צחוק מכוח המשיכה. והפעם: בלייק גריפין, הכוכב של הלוס אנג'לס קליפרס, הצליח להטביע כדור שנמסר לו ממכונית, בזמן שהוא קופץ מעליה. מובן מאליו שהוא זכה בתחרות.

אמריקאים נהנים יותר

 

והנה עוד הוכחה: הם יכולים לבחור לעצמם מה יהיה כתוב על לוחית הרישוי שלהם, בעוד אנחנו מקבלים סדרה של מספרים לא קשורים. ב-urlsque אספו כמה מלוחות הרישוי הכי מצחיקות מרחבי ארה"ב. גם אנחנו היינו רוצים לוחית רישוי שכתוב עליה EPIC WIN.

(מה עובר על ההורים בווירג'יניה?)

שלום גם לך!, צילום מסך: i-am-bored.com שלום גם לך! | צילום מסך: i-am-bored.com שלום גם לך!, צילום מסך: i-am-bored.com

רוצה לעלות לקפה?

 

למה בני אדם מדברים ביניהם ברמזים? הבלשן והפסיכולוג סטיבן פינקר מסביר כיצד השפה פותחת חלון להתנהגות האנושית, איך אנחנו מדברים אחרת עם אנשים שונים, ולמה אי אפשר פשוט להגיד את מה שמתכוונים אליו. עוד הרצאה בסדרת ההרצאות המאוירת של ה-RSA.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות