אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שר התמ"ת יודיע על זהות הממונה על ההגבלים החדש בתחילת מרץ

שר התמ"ת יודיע על זהות הממונה על ההגבלים החדש בתחילת מרץ

ועדת האיתור החלה השבוע את דיוניה. בין המועמדים מנהל סחר החוץ בתמ"ת בועז הירש, ראש המחלקה המשפטית של הרשות בועז גולן, מירב בארי מומחית להגבלים עסקיים, פרופ' מאהר דבאח ופרופ' אבי וייס

22.02.2011, 16:50 | טל ליטמן

ועדת האיתור לבחירת הממונה להגבלים עסקיים בראשות מנכ"ל משרד התמ"ת שרון קדמי החלה השבוע את דיוניה. הוועדה תסיים עבודתה בתחילת חודש מרץ ותעביר המלצותיה לשר התמ"ת שלום שמחון. בהתאם להסכם הקואליציוני שעליו חתמו סיעת חברי העצמאות, הממונה ייבחר בתיאום בין שר התמ"ת לממשלה.

ההסכם הקואליציוני ספג ביקורת על רקע החשש למינוי פוליטי, ובתגובה אמר שמחון כי "הגבלים עסקיים הוא תחום מאוד רגיש עם השפעה גדולה על הכלכלה ולכן נראה לי טבעי שבהליך מינויו של הרגולטור הראשי של מדינת ישראל יעשה בתיאום עם ראש הממשלה לאחר שתיעשה העבודה המקצועית של ועדת האיתור".

לוועדה פנו 30 מועמדים, וביניהם מנהל סחר החוץ בתמ"ת בועז הירש, ראש המחלקה המשפטית של הרשות בועז גולן מירב בארי מומחית להגבלים עסקיים, פרופ' מאהר דבאח, היועצת המשפטית של משרד התקשורת נגה רובינשטיין, פרופ' אבי וייס ומישאל ועקנין.

בנובמבר האחרון הודיעה הממונה להגבלים עסקיים רונית קן לשר התמ"ת הקודם בנימין בן אליעזר, על רצונה לסיים את התפקיד בסוף ינואר. לבקשת השר שמחון עם כניסתו לתפקיד, האריכה הממונה את תפקידה בחודש נוסף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות