אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בארנס אנד נובל: צניחה של 25% ברווחים ברבעון האחרון צילום: בלומברג

בארנס אנד נובל: צניחה של 25% ברווחים ברבעון האחרון

לפי דו"חות החברה, ברבעון הפיסקלי השלישי נרשם רווח של 60.6 מיליון דולר או דולר למניה, לעומת 80.4 מיליון דולר או 1.38 למניה בתקופה המקבילה אשתקד; ההנהלה הכריזה על עיכוב חלוקת הדיבידנד הרבעוני בעוד מניות החברה צונחות

22.02.2011, 20:09 | סוכנויות הידיעות

רשת חנויות הספרים בארנס אנד נובל פרסמה היום (ג') את דו"חותיה לרבעון השלישי בשנה הפיסקלי, לפיהם רשמה צניחה של 25% ברווחים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. הצניחה ברווחים היא ככל הנראה תוצאה של רווחים שוליים נמוכים יותר לצד הוצאות מכירה גבוהות יותר, למרות שנרשמה עלייה במכירות עצמן.

לפי הדו"חות, רשמה בארנס אנד נובל רווח של 60.6 מיליון דולר או דולר למניה במהלך הרבעון, זאת לעומת 80.4 מיליון דולר או 1.38 למניה אשתקד. הכנסותיה ברבעון האחרון עלו ב-6.9% ל-2.33 מיליארד דולר, תוצאה נמוכה במעט מתחזיות האנליסטים.

למרות הירידה, זהו הרבעון הראשון בו רושמת החברה מאזן חיובי לאחר שלושה רבעונים שליליים. עם זאת, העלייה בהכנסות הייתה נמוכה מהמצופה.

בעקבות התוצאות השהתה הנהלת החברה את הדיבידנד הרבעוני שלה, בגובה 25 סנט למניה, בטענה כי המהלך יספק "גמישות כלכלית על מנת להמשיך להשקיע בפיתוח האסטרטגיות הדיגיטליות", כמו גם יאפשר לחברה לנצל הזדמנויות אחרות בשוק.

בנוסף, הצהירה החברה כי תפסיק לפרסם תחזיות לשנה הפיסקאלית הקרובה עד שיתברר גורלה של בורדרס, הרשת המתחרה אשר פשטה את הרגל בשבוע שעבר.

מניות החברה צנחו ב-15% בעקבות הדיווח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות