אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סודה סטרים וגלובוס גרופ ישתפו פעולה לרגל יציאת סרט האנימציה "רנגו"

סודה סטרים וגלובוס גרופ ישתפו פעולה לרגל יציאת סרט האנימציה "רנגו"

במסגרת המהלך, בהשקעה של חצי מיליון שקל, יושק ליין בקבוקי ילדים רב פעמיים ממותגים, אפליקציית פייסבוק ייחודית ומבצעים בנקודות המכירה

24.02.2011, 11:29 | כתב כלכליסט

חברת סודה סטרים יוצאת במהלך של שיתוף פעולה עם חברת "גלובוס גרופ" לקראת צאתו לאקרנים של להיט האנימציה "רנגו" בכיכובו של ג'וני דפ. המהלך בהשקעה של חצי מיליון שקל.

במסגרת שיתוף הפעולה יושק ליין בקבוקי ילדים ממותגים עם דמותו של רנגו, אפליקציית פייסבוק ייחודית ומבצעים בנקודות המכירה. ורדה שוהם, מנכ"ל SodaStream ישראל: "הכניסה לעולם הרשתות החברתיות הינה חלק ממהלך רחב היקף שמטרתו העמקת הפניה לקהל יעד צעיר ודינמי".

סרט האנימציה "רנגו" מבית פארמונט מספר על לטאה ירוקה, הנקלעת להרפתקאות במסעה לחיפוש מים ודרכים לשימור הסביבה. עם השקת הסרט תעלה לאוויר אפליקציית פייסבוק ייחודית, SODAMAN, המזמינה את הגולשים לשחק ולזכות בפרסים כשהפרס הראשון הוא הקרנה פרטית של הסרט לחברים.

SodaStream משווקת את מגוון מוצריה בכ-42 מדינות ברחבי העולם וביותר מ- 40 אלף חנויות ברחבי העולם, ביניהן ברשתות יוקרה כגון בלומינגדיילס, מייסיס, Bed Bath & beyond וברשתות חשמל מובילות כמו Media Market, Expert. מספר המשתמשים בעולם במערכות SodaStream מוערך בכ- 4 מיליון צרכנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות