אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: הסרט שמאחד את גיבורי הרשת צילום מסך: Youtube

Play: הסרט שמאחד את גיבורי הרשת

וגם: האתר שיעזור לכם לחלק את שכר הדירה, תמונות מהתורים הארוכים למתקנים בדיסנילנד, סרט אנימציה על גידול זקן ומה קורה כשמשלבים בין הביטלס לפרודיג'י

24.02.2011, 21:55 | שי רינגל

 

ריק רול - הסרט

 

זה באמת קורה? הטריילר הזה התחיל להסתובב ברשת, והוא כולל את איש הקשת הכפולה, את הבחור שמדווח על פורץ, את ילד הנומה נומה ועוד כמה כוכבי יוטיוב שמתאחדים לסרט הרפתקאות. בנוסף עלה אתר לסרט. אנחנו עוקבים בזהירות רבה.

לחלק את שכר הדירה

 

אם אתם גרים עם שותפים ומחלקים ביניכם שווה בשווה את שכר הדירה, אבל מרגישים שהשותפים האחרים קיבלו חדרים טובים יותר וזה קצת לא פייר, הנה פתרון: הזינו את הסכום הכולל שהשותפים משלמים, ציינו בכמה חדרי שינה מדובר, והכניסו נתונים על החדרים השונים כגון גודל, חלונות, מזגן וכו'. בסוף תוכלו לקבל מידע מדויק הרבה יותר על הדרך שבה תחלקו את שכר הדירה באופן הוגן יותר.

(באסה, מסתבר שזה המחיר הרגיל בתל אביב)

התור במקום השמח בעולם

 

דיסנילנד אמנם מכונה "המקום הכי שמח בעולם", אבל כשרואים כמה אנשים פוקדים את המקום הקסום הזה, השמחה מתחילה לפוג. "ההמתנה היא החלק הכי קשה" היא סדרת תמונות שתפסה אנשים משועממים מחכים בתור עד שהקסם יקרה, ומחכים, ומחכים, ומחכים. הייאוש, מה לעשות, הוא חלק מהחוויה.

(אמא, אנחנו נעלה לרכבת ההרים הזאת היום?)

לחכות זה מעייף, גם בדיסנילנד, צילום מסך: arinfishkin.com לחכות זה מעייף, גם בדיסנילנד | צילום מסך: arinfishkin.com לחכות זה מעייף, גם בדיסנילנד, צילום מסך: arinfishkin.com

שנת גידול הזקן

 

האנימטור הצעיר אדם פישר רצה לצלם את עצמו בכל יום במשך שנה (ושישה שבועות). כדי להפוך את החוויה לקצת יותר כיפית הוא גידל במהלך זקן אותה שנה (ושישה שבועות), והפך אותה לסרט אנימציה מיוחד, שלא נמאס אחרי פעם אחת.

http://www.youtube.com/watch?v=Qid-WcHYkfo

צלילי סופ"ש

ככה הביטלס היו מבצעים את להיט הניינטיז של פרודיג'י, Smack My Bitch Up. שיהיה סוף שבוע נעים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות