אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": שאול זילברשטיין ישווק מטבחי בולטהופ לאלפיון ההודי

בלעדי ל"כלכליסט": שאול זילברשטיין ישווק מטבחי בולטהופ לאלפיון ההודי

זילברשטיין, מבעלי ישפאר, פתח במומבאי ובבנגלור אולמות תצוגה של בולטהאופ

28.02.2011, 09:35 | גיל קליאן

שאול זילברשטיין מתרחב להודו. ל"כלכליסט" נודע כי זילברשטיין פתח במומבאי ובבנגלור אולמות תצוגה למטבחי בולטהאופ היוקרתיים, אותם ישווק כזכיין בלעדי לאלפיון העליון במדינה. זילברשטיין יפתח בקרוב אולם תצוגה נוסף בדלהי ומתכנן בהודו השקעות נוספות. זילברשטיין אישר את הפרטים, אך סירב לפרט אילו השקעות נוספות יבצע.

עיקר פעילותו של זילברשטיין היא בשוק מכשירי החשמל בישראל, כשותף בישפאר (50%), יבואנית סוני, וכבעל השליטה בברימאג דיגיטל הבורסאית, יבואנית קנווד, גרץ, LG, בקו, בייביליס וכרומקס, שהקים ב־1993 עם משפחת קטן. המהלך הנוכחי נראה כהתרחבות ראשונה של זילברשטיין לעסקים בחו"ל.

שאול זילברשטיין שאול זילברשטיין שאול זילברשטיין

ברימאג מייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרי חשמל. מפריטים קטנים כמיקסרים, מגהצים, שואבי אבק, מערכות שמע, די.וי.די ומערכות קולנוע ביתיות, ועד מוצרי חשמל גדולים כמו מקררים, מכונות כביסה, מדיחים ומערכות מיזוג אוויר ביתיות ומסחריות. לזילברשטיין מעורבות גם באספקת מוצרי חשמל יוקרתיים תחת המותגים WOLF ו־SUB–ZERO, שאותם משווקת חברת המטבח הדיגיטלי, שבה מחזיקה ברימאג 50%.

את שלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2010 סיימה ברימאג עם הכנסות של כ־681 מיליון שקל - עלייה של 16.7% לעומת שלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2009. למרות זאת, עלייה בהוצאות החברה הקטינה את הרווח התפעולי ב־10.4%, שהסתכם בינואר־ספטמבר 2010 בכ־45 מיליון שקל. בתקופה זו סבלה החברה מתזרים מזומנים שלילי של כ־32.3 מיליון שקל, לעומת תזרים מזומנים חיובי של כ־51 מיליון שקל בשלושת הרבעונים הראשונים של 2009.

בולטהאופ היא חברה גרמנית שייסד מרטין בולטהאופ בבאווריה בשנת 1949, וכיום משווקת את מוצריה באמצעות כ־500 שותפים ברחבי העולם. החברה עצמה מפעילה חנויות דגל בערים כמו מינכן, לונדון וניו יורק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות