אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי יקבע את זהות רוכשי הדירות בפרויקט שלוש 7? האדריכל פיבקו צילום: עמית שעל

מי יקבע את זהות רוכשי הדירות בפרויקט שלוש 7? האדריכל פיבקו

יזמי פרויקט היוקרה בנווה צדק: "אילן פיבקו ישמור על הומוגניות והרמוניה המתאימים לפרויקט"

28.02.2011, 09:54 | דותן לוי

ועדת קבלה בנוסח המאיון העליון: האדריכל אילן פיבקו, שינהל ויתכנן פרויקט יוקרה בנווה צדק, יהיה גם זה שיקבע מי יהיו דייריו. פיבקו יבחן את רשימת המועמדים, ויחליט בעצמו מי יהיו בני המזל שיוכלו לרכוש את דירות היוקרה תמורת מיליוני שקלים.

פרויקט שלוש 7 יוקם על ידי היזמים אורן פלד, מנכ"ל חברת גלובל לנדמרק, ועפר וינברג, מנכ"ל חברת ליבינג ספייס, בהשקעה של 48 מיליון שקל.

 

הדמיית הפרויקט ברחוב שלוש 7 בנווה צדק הדמיית הפרויקט ברחוב שלוש 7 בנווה צדק הדמיית הפרויקט ברחוב שלוש 7 בנווה צדק

 

מדובר בקרקע שממוקמת בחלקו המערבי של רחוב שלוש על פינת הרחובות שבזי ועין יעקב, ומשתרעת על שטח של 470 מ"ר. על הקרקע נמצא מבנה לשימור, והיא הוחזקה במשך שנים בבעלותו של אדם פרטי המתגורר בחו"ל ובשנים האחרונות היתה נטושה.

 

לפני כחודשיים נרכשה על ידי היזמים בתמורה ל־32 מיליון שקל. בסך הכל מתוכננות בפרויקט שש דירות יוקרה בשטח בנוי כולל של 1,500 מ"ר, שמחירן ינוע בין 6 ל־11 מיליון שקל.

 

לפי החברה, הבניין יוקם בהתאם לצביון השכונה ותחילת הבנייה מתוכננת בתוך כחצי שנה. על נושא גיבוש הרוכשים אמרו היזמים כי גיבושם על ידי פיבקו נועד לשמור על "הומוגניות והרמוניה המתאימים לרוח הפרויקט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

75 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
תגובה ל- 65
הפרויקט בכפר תבור נושם ובועט הבית לדוגמא בבניה. היזם לא מנסה למכור ודוחה את המכירה לגמר הבית לדוגמא לו רצה למכור כל הבתים היו נמכרים מזמן. הפרויקט של אילן פיבקו יקפיץ בכמה דרגות את כפר תבור. יענקלה אתה מוזמן לראות את הבית גמור באוגוסט השנה להבין מה זה תכנון של אילן פיבקו. איציק
איציק  |  20.05.11
73.
בחירת דיירים
בחירת דיירים היא מעשה חכם ונבון. הבנין בו אני גרה נבנה ב-1970 ומאחר ובנו של הקבלן היה אחד הדיירים דאג אביו לשכנים נאותים ולא מכר למי שבא. הקפיד על זוגות משכילים בגיל דומה לגיל של בנו עם ילדים בני אותו גיל. אינני יכולה לתאר את החוכמה בצעד זה. יחסי שכנות נהדרים, דלתות פתוחות, אנו אחד ליד השני בשמחה ובעצב וכל שכן שבונה ומשפץ זוכה לכל הפרגון מצד השכנים. סיפורי מריבות שכנים, התנגדויות לבניה וכל שאר ירקות פשוט מוכרים לי רק מהעיתון ומסיפורי חברים. איש מאיתנו לא מכר את דירתו בגלל יחסי השכנות הנפלאים. הוספנו מעלית, ממ"ד, חניה מקורה והכל בכיף והבנה. ברכה כל הקבלן.
נילי , רעננה  |  28.02.11
72.
כל הכבוד על היצירתיות במסע היחצ"נות
עוד פרסומת אישית לאדם שנראה שכל כך מעריץ את עצמו. יכול מאוד להיות שהוא עדיין לא הוכיח לעצמו שהוא אקסלוסיבי, אז הוא מרגיש חייב לומר את זה בעיתון באופן ברור :סלקציה באנשים. אפשר לחשוב שאם מעמד הביניים היה מעוניין בדירה יוקרתית היה הולך על המבנה הזה. וגם לא נראה לי שמישהו היה מרגיש להוציא כל כך הרבה מיליונים ועדיין לא יוכל להכנס לסלקציה. וגם ואם היתה למישהו הפרוטה בכיס, לא היה מקבל את זה שהוא אמור להיות מועמד. הלו, כסף קונה הכל. אז שלא ימכרו לכם שטויות. מדובר פה על יחצנות אישית נטו. ואז?! המשקיעים עם המיליונים ירוצו לקנות דירה ממנו. תעשו לי טובה, אוקיי? זה בדיוק כמו לעמוד מול תמונה שמצוייר בה קו בלבד, באמצע מוזיאון ולהגיד : "איזו יצירה, פנטסטית! פשוט גאונות!" כן, ממש.
ברור  |  28.02.11
לכל התגובות