אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבוטוקס הבא ייצא מחברת יישום צילום: shutterstock

הבוטוקס הבא ייצא מחברת יישום

ההמצאה שעשויה לשנות את עולם הקוסמטיקה העולמית

28.02.2011, 10:15 | הדס שפר

הקץ לבוטוקס? אחת הטכנולוגיות המעניינות שלאחרונה מטופלות על ידי יישום היא טכנולוגיית ננו, שאם תצליח, עתידה לשנות את פני הקוסמטיקה העולמית. הטכנולוגיה שפיתח פרופ' שמעון בניטה מבית הספר לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים, אמורה למלא קמטים באמצעות מריחת קרם ולהעניק לעור תחושת לחות.

לאחרונה חתמה יישום על הסכם עם חברה אירופית שאמורה להשקיע כ־600 אלף יורו בחברה־בת שהוקמה לצורך הפרויקט, חברת מאקרו־בי. "הקמנו חברה סביב הטכנולוגיה הזו. אנחנו בעצם נוכל להחדיר חומרים קוסמטיים, שיישארו הרבה יותר זמן מקרם לחות או כל מיני חומרים דומים".

זה בעצם תחליף לבוטוקס?

"בסטייל הזה. הטכנולוגיה תאפשר למלא קמטים, אבל הרעיון הוא שזה לא חודר למחזור הדם. יש פה עוד הרבה רכיבים שצריכים לעבור בשביל לאשר מוצר כמוצר קוסמטי. צריך להגיע למצב שמצד אחד, זה יחדור את העור ומצד שני, לא ייכנס למערכת הדם".

לטענת מיכלין, הטכנולוגיה החדשה מביאה עמה התעניינות מצד חברות מובילות בעולם. "חברת קוסמטיקה מאוד גדולה הביעה עניין רב ואפילו קבעה לנו מה אנחנו צריכים להראות כדי שהיא תיקח את זה לשלב הבא. אנחנו הקמנו את החברה הזאת וגייסנו את 600 אלף היורו כדי לעמוד בקריטריונים האלה. אם נצליח, זה יכול להיות בלוקבאסטר. זו יכולה להיות חברת קוסמטיקה ישראלית עם טכנולוגיה פורצת דרך. זה נשמע עתידני, אבל הכל מתחיל מאיזושהי פריצת דרך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות