אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבצע "דירה עכשיו" - קבלו במתנה החזר משכנתה או שכר דירה לשנה

מבצע "דירה עכשיו" - קבלו במתנה החזר משכנתה או שכר דירה לשנה

"כלכליסט" בשיתוף עם רשת התיווך רי/מקס פותחים במבצע בו יוגרל בין המשתתפים פרס כספי למימון החזר שכר דירה או החזר משכנתה לתקופה של שנה, בשווי של 6,000 שקל לחודש

01.03.2011, 07:35 | כתב כלכליסט

עיתון "כלכליסט" ורשת התיווך הגדולה בישראל, רי/מקס, יוצאים במבצע משותף — 'דירה עכשיו'. במהלך המבצע יוגרל בין קוראי "כלכליסט" תשלום דמי שכירות לדירה או החזר משכנתה לתקופה של שנה, עד לסכום של 6,000 שקל בחודש, על פי בחירת הזוכה.

לאור מצוקת הדיור והקושי ברכישת דירה חברו "כלכליסט" ורי/מקס במבצע בו המשיבים על שאלות בחידון טריוויה בנושא נדל"ן יוכלו לזכות בפרס. שווי הפרס יגיע עד ל־72 אלף שקל. אם הזוכה הוא מנוי לעיתון "כלכליסט", הוא יזכה, בנוסף למימון המשכנתה או שכר הדירה, גם בריהוט הדירה בשווי 25 אלף שקל, מתנת רשת ביתילי.

לדברי דיאה גרש, סמנכ"לית השיווק של "כלכליסט": "היום רבים מתקשים לשכור דירה, ורכישת דירה נראית כמו חלום בלתי מושג. "כלכליסט", כעיתון שמוביל אג'נדה חברתית, עסק בבעיית הדיור בפרויקט דיור עכשיו אשר סיקר את מצוקתם של הזוגות הצעירים והביא פתרונות לשיפור בעיית הדיור. המטרה במבצע 'דירה עכשיו' היא לתת לכמה שיותר אנשים מידע בתחום הנדל"ן באמצעות חידון טריוויה ולהקל על הזוכה המאושר במימון הדירה".

המבצע יתקיים מהיום, 1 במרץ, עד 15 במרץ 2011 באתר האינטרנט של המבצע בכתובת dira.calcalist.co.il. באתר יופיעו בכל יום 15 שאלות בנושא נדל"ן ואקטואליה כלכלית. כל מי שיפתור במהלך ימי המבצע 12 תשובות נכונות ייכנס להגרלת הפרס הגדול. במקביל להגרלה, יעניק "כלכליסט" פרסים יומיים בשווי 250-150 שקל, ללא הגרלה ל- 25 המשתתפים הראשונים שיענו על מקסימום תשובות נכונות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות