אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בטר פלייס תקים עמדות להחלפת סוללה בתחנות התדלוק של סונול

בטר פלייס תקים עמדות להחלפת סוללה בתחנות התדלוק של סונול

החברה כבר הגיעה להסכמות דומות עם קבוצת דלק, חברת פז ודור אלון. מנכ"ל בטר פלייס: השנה צפויה המכונית החשמלית להיכנס לשוק הישראלי ואנו בעיצומו של תהליך לפריסת תשתית מתאימה בישראל"

01.03.2011, 11:58 | ליאור גוטמן

חברת האנרגיה סונול וחברת בטר פלייס, שמקימה רשת ארצית לטעינת כלי רכב חשמליים, הודיעו היום (ג') על שיתוף פעולה אסטרטגי בתחום אספקת האנרגיה לרכב חשמלי. במסגרת ההסכם, תקים בטר פלייס תחנות להחלפת סוללה במתחמי תחנות הדלק של סונול.

מדובר בהסכם הרביעי מסוגו: כפי שנחשף ב"כלכליסט", בטר פלייס כבר הגיעה להסכמות דומות עם קבוצת דלק ועם חברת פז. חברת האנרגיה הראשונה עמה חתמה בטר פלייס על הסכם דומה היתה דור אלון, ושיתוף הפעולה עם סונול מציב את בטר פלייס עם פוטנציאל הצבת מתקני החלפת סוללות בכ-90% ממתחמי התדלוק שפרוסים בישראל. סונול מתכוונת לבחון פעילות המתקנים במספר תחנות בדרום הארץ כאשר בטר פלייס תישא בעלות הקמת התחנות והפעלתן.

מנכ"ל בטר פלייס ישראל, האלוף (מיל.) משה קפלינסקי אמר ש"ענף התחבורה עומד לקראת שינוי משמעותי ואנו שמחים על הצטרפותה של סונול לקידום שירותי אנרגיה בפריסה ארצית לרכב החשמלי. השנה צפויה המכונית החשמלית להיכנס לשוק הישראלי כמו גם לשווקים בינלאומיים נוספים ואנו נמצאים בעיצומו של תהליך מתקדם לפריסת תשתית מתאימה בישראל". לעניין פריסת התשתית הוסיף קפלינסקי ש"במהלך השנה האחרונה בטר פלייס פורסת תשתית טעינה בחניונים, אזורי בילוי ומסחר, בנייני משרדים ובתים פרטיים".

מנכ"ל סונול ניר גלילי הוסיף הוסיף ש"תחום האנרגיה הוא דינאמי, ויכולתנו להתאים עצמנו למציאות המשתנה, כחברה שמספקת שירותי אנרגיה ומוצרים נלווים לציבור הנהגים, מהווה מרכיב מהותי באסטרטגיית הפעילות של סונול בהווה ובעתיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות