אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דהן עוזב את קומברס - האנליסטים של אופנהיימר מעלים את ההמלצה למניה

דהן עוזב את קומברס - האנליסטים של אופנהיימר מעלים את ההמלצה למניה

בבית ההשקעות מעניקים לקומברס מחיר יעד של 10 דולר למניה - פרמיה של 36% מעל מחיר הסגירה אתמול

01.03.2011, 12:03 | שהם לוי

האנליסטים מגיבים בחיוב לעזיבתו של אנדרה דהן. בבית ההשקעות אופנהיימר העלו את מחיר היעד של קומברס ל-10 דולר - פרמיה של 36% מעל מחיר המניה אתמול בוול סטריט.

אתמול הודיעה קומברס על עזיבתו של דהן מניהול החברה לאחר 4 שנים בתפקיד ופיטורים של 2,500 עובדים. דהן צפוי לעזוב את החברה ביום שישי הקרוב. בברקליס הותירו את מחיר היעד קומברס על 8 דולר, פרמיה של 9% ממחיר הסגירה אתמול של המניה.

בברקליס מציינים כי הם מעודדים מהעובדה שקומברס נהנת משיפור מסוים בביקושים, כפי החברה ציינה אתמול בהודעתה לרשות ניירות ערך בארה"ב.

באופנהיימר אומרים כי צפי החברה להגיש את הדו"חות הכספיים המלאים בין החודשים אפריל-מאי היא סימן חיובי לחברה מאחר ובסופו של התהליך היא צפויה לחזור ולהיסחר ברשימה הראשית של בורסת נאסד"ק.

"אני רואה בעזיבתי ברכה", אמר אתמול ל"כלכליסט" מנכ"ל קומברס היוצא. "אני חושב שעברנו בקומברס שורה ארוכה של אתגרים, וכעת, בזמן שאנחנו עובדים על עריכת הדו"חות הכספיים לשנה הנוכחית וכשברור שנצליח לסיים את עריכתם, הגעתי למסקנה שזה הזמן הנכון ללכת".

יחד עם זאת האנליסטים בברקליס ואופנהיימר לא התייחסו לעובדה שקוד הממשל התאגידי שאימצה קומברס אחרי פרשת הבקדייטינג אוסר על המנכ"ל לשמש גם כיו"ר החברה, כפי שדווח היום ב"כלכליסט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות