אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות המצב הפוליטי: ארגון התעופה מעביר את האסיפה השנתית מקהיר לסינגפור צילום: בלומברג

בעקבות המצב הפוליטי: ארגון התעופה מעביר את האסיפה השנתית מקהיר לסינגפור

האסיפה השנתית של ארגון התובלה האווירי הבינלאומי (IATA) אמורה הייתה להיערך ביוני בקהיר. היום מודיע הארגון: "אנו מצטערים שלא נוכל לקיים את האירוע במצרים"

01.03.2011, 17:12 | יסמין גיל

האסיפה השנתית של ארגון התובלה האווירי הבינלאומי (IATA), שאמורה הייתה להיערך ביוני בקהיר, הועברה לסינגפור.

בהודעת הארגון מהיום (ג') נמסר כי האסיפה השנתית ה-67, מאירועי התעופה החשובים בתעשייה, תתקיים בסינגפור בין התאריכים 7-5 ביוני, ותארח כ-800 נציגים בהם בין 150 ל-200 מנכ"לים של חברות תעופה, נמלי תעופה ותעשיות נלוות.

בהודעת יאט"א הצניעו את עובדת ביטול האסיפה בקהיר והסתפקו ב"אנו מצטערים שלא נוכל לקיים את האירוע במצרים כפי שתוכנן בהתחלה. אנו מצפים להתארח עם האסיפה במצרים, בעתיד, כשהמעבר הפוליטי יושלם", מסר המנכ"ל, ג'יובאני ביסינאני.

מדובר בפעם השנייה שבה תתארח האסיפה השנתית של יאט"א בסינגפור. הפעם הקודמת הייתה ב-2004, אז התקבלה ההחלטה להעביר את התעשייה לכרטיסי טיסה אלקטרוניים. באסיפה הקרובה תתמקד התעשייה בנושאים שעל הפרק, בהם השפעת עליית מחירי הדלק על רווחיות חברות התעופה ושיפור איכות הסביבה.

"סינגפור היא יעד תעופה נהדר, אשר בנתה את הצלחתה על קישוריות גלובלית", מסר ביסינאני, "סינגפור היא בית לאחת מחברות התעופה המובילות בעולם וממוקם בה אחד מנמלי התעופה הטובים בעולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות