אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: רונית קן, רגל על רגל צילום: עמית שעל

דיבידנדים: רונית קן, רגל על רגל

רונית קן בילתה את יומה האחרון בתפקיד הממונה על ההגבלים בפרידה מהעובדים. וגם: ראובן קובנט נפרד מ-D&B אליעזק שקדי נפגש עם סוכני נסיעות בניו יורק ועובדי פילת מתפנקים

02.03.2011, 09:16 | רון גרנות

את יומה האחרון בתפקיד הממונה על הגבלים עסקיים בילתה שלשום רונית קן בפרידה מעובדי הרשות. קן הודתה לכולם ולא שכחה גם לטפוח לעצמה על השכם. קן הדגישה את הייחודיות של הרשות בנוף של השירות הציבורי, שלדבריה מתמודד מול הגופים החזקים ביותר במשק, תוך שמירה על האינטרס הציבורי והתחרות. העובדים העניקו לקן שי מגן כמתנת פרידה. את היציאה לחופשה מעבר לים היא מעדיפה לדחות במעט, מסרו אתמול מקורביה.

ובינתיים, המירוץ נמשך

אתמול התייצבו עשרה מועמדים סופיים בפני ועדת האיתור לתפקיד הממונה, ובימים הקרובים היא צפויה לגבש את בחירתה. בין המועמדים המובילים: בועז גולן, בועז הירש, מירב בארי, דינה קלעי, מאהר דבאח והיועצת המשפטית של משרד התקשורת נגה רובינשטיין.

עשו עסקה

 

במשרדי כיל שלפו אתמול הבכירים את העטים, וחתמו על השלמת רכישת עסקי יחידת הדשנים Scotts Global Professional של חברת Scotts Miracle Gro מארצות הברית. בעלי השליטה בחברה האמריקאית בילו את היום בישראל וסיכמו עם הנהלת כיל את פרטי הרכישה תמורת 270 מיליון דולר. מנכ"ל כיל עקיבא מוזס אמר בעת החתימה כי הרכישה מביאה לידי ביטוי את הפוטנציאל הסינרגטי של כיל ומנצלת את יתרונה כחברה גלובלית.

האורחים החליטו כי טוב להם באקלים הים־תיכוני, ונשארו יום נוסף שיוקדש לסיור בירושלים. בנוסף, הם יקבלו היום לקראת נסיעתם בחזרה תמונה ממוסגרת למזכרת מהמפגש.

יושבים מימין: מוזס, ג יושבים מימין: מוזס, ג'ים הגדורן, יו"ר ומנכ"ל Scotts Miracle Gro. עומדים מימין: מייק קלטי, סגן יו"ר Scotts Miracle Gro; יוסי שחר, משנה למנכ"ל כיל; יוסי צידון, סמנכ"ל בכיר לדשנים מיוחדים בכיל דשנים; ומנכ"ל כיל דשנים דני חן יושבים מימין: מוזס, ג

 

משחק הכיסאות ב־D&B

 

ראובן קובנט, מנכ"ל D&B, לא חיכה לעשות חפיפה למחליפו חיים כהן ועזב שלשום את תפקידו. אתמול נכנס כהן לתפקיד בתום תקופה ארוכה שבה כיהן כמנכ"ל של חברת כלל ביטוח אשראי.

שקדי והעיר הגדולה

אליעזר שקדי , צילום: עמית שעל אליעזר שקדי | צילום: עמית שעל אליעזר שקדי , צילום: עמית שעל

מנכ"ל אל על אליעזר שקדי וסמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים דוד מימון, יצאו בתחילת השבוע לניו יורק לפגישות עם סוכני נסיעות, לקוחות ונציגי הקהילה היהודית. בין היתר השתתפו השניים גם בטקס חילופי מנהל החברה בצפון אמריקה. עופר גת, ששימש בתפקיד זה ארבע שנים, חזר לישראל וישמש כסמנכ"ל חטיבת מכירות. יחליף אותו דני סעדון, שהיה בשנים האחרונות מנהל סניף ישראל של החברה.

עובדי פילת מתפנקים

גדי לוטן, מנכ"ל קבוצת פילת למשאבי אנוש, הזמין אתמול את עובדיו לערב גיבוש שיתקיים בסינמה סיטי. בתוכנית: הרצאה של הסופר א.ב יהושע על ספרו "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש" והקרנה של הסרט המבוסס עליו. מלבד העובדים לאירוע הוזמנו גם חבריו של לוטן, ששימש בעבר כמנכ"ל ההסתדרות: יו"ר ההסתדרות עופר עיני ויו"ר התאחדות התעשיינים שרגא ברוש.

ניצן נוריאל הציע מועמדות

ראש המטה ללוחמה בטרור לוטש עיניים לתפקיד ממלא מקום הממונה על היישומים הביומטריים במשרד ראש הממשלה. הרשות הביומטרית עדיין לא הוקמה, אך ל"כלכליסט" נודע כי ניצן נוריאל כבר הציע את עצמו לתפקיד ממלא המקום. נוריאל, שמכהן כראש מטה במשרד ראש הממשלה, ביקש ממנכ"ל משרד ראש הממשלה, אייל גבאי, למלא את התפקיד כדי לא לעכב את המשך ההכנות ליישום החוק הביומטרי. בעבר כיהן נוריאל כנספח יבשה בנספחות הצבאית בוושינגטון. ההצעה נדחתה ולתפקיד הוצא מכרז.

תומר אביטל

 

מבחן פופולריות: הוזמנתם לכנס נשים מעצבות מדיניות?

 

האירוע: חודש האשה יוצא לדרך בכנס הרצליה - נשים מעצבות מדיניות. הנושא המרכזי שיעלה לדיון הוא תקציב המדינה בפאנל בהשתתפות סטנלי פישר ומומי דהן.

הפרטים: מחר, 3 במרץ, 15:00, מלון דניאל, הרצליה.

המזמינים: ראש עיריית הרצליה יעל גרמן והרשות למעמד האישה במשרד ראש הממשלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות