אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פולקסווגן מציגה: ביריון חשמלי לשישה נוסעים

פולקסווגן מציגה: ביריון חשמלי לשישה נוסעים

לפולקסווגן בולי יש יותר מעיצוב מיוחד: אורכה הוא 3.99 מטרים בלבד והיא מצויידת במנוע חשמלי ובסוללת ליתיום איון המאפשרים לה לנסוע 300 קילומטר בין טעינות

02.03.2011, 10:38 | תומר הדר

פולקסווגן חשפה השבוע בתערוכת הרכב בז'נבה את מכונית הקונספט פולקסווגן בולי. מדובר במיקרוואן עירוני המיועד להסעת שישה נוסעים, אשר משתרע על מימדים קומפקטיים יחסית.

פולקסווגן בולי פולקסווגן בולי פולקסווגן בולי

אורכו של הבולי, על פי נתוני פולקסווגן, הוא 3.99 מטרים בלבד, רוחבו 1.75 מטרים ואילו גובהו הוא 1.7 מטרים. עם זאת, בסיס הגלגלים של הבולי, 2.62 מטרים, ארוך יותר מזה של פולקסווגן גולף.

הבולי מצויד במנוע חשמלי המפיק 85 קילוואט (כ-115 כ"ס) ובסוללת ליתיום איון קומפקטית אשר מותקנת בתוך רצפת הרכב. בניגוד לרובן המכריע של המכוניות החשמליות אשר מוצגות בימים אלה, שטווח הנסיעה שלהן מוגבל לכ-200 קילומטרים לכל היותר, הבולי מסוגלת על פי נתוני פולקסווגן לנסוע 300 קילומטר בין הטעינות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
מבנה הרכב מזכיר לי רכב משנות ה 50
בשנות ה 50 של המאה הקודמת ייצר קארח פון בורגווארד יצרן הרכב הגדול והטוב בגרמניה בזמן המלחמה ואחריה ייצרן הרכב הקרבי והמשאיות של הרייך השלישי, הוא ייצר בשנות ה50 מיקרוואן חמוד בעל אותה צורהבמדוייק, זה נראה העתק של הבורגווארד ההיא . בקיצור אין חדש תחת השמש, מפעלי בורגווארד נסגרו בגלל מחסור במזומנים אבל נחשבו לחדשניים ונועזים בדורם עם תכנולוגיה מתקדמת של רכב,
aviהרצליה  |  03.03.11
לכל התגובות