אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרי: "אינני מצטרף למערכת הפוליטית; נשאר במזרחי טפחות" צילום: עמית שעל

פרי: "אינני מצטרף למערכת הפוליטית; נשאר במזרחי טפחות"

יו"ר מזרחי טפחות על הספקולציות כי הוא עתיד לפנות את מקומו בקרוב: "אין לי שום כוונה להתמודד לכנסת; מצער שבימים האחרונים 'חופש העיתונות' הפך להפקרות"

02.03.2011, 12:35 | תומר זלצר

"כבר ביום שבו הודעתי על התפקדותי למפלגת קדימה, הבהרתי כי מדובר בהבעת עמדה אזרחית שאין מאחוריה שום מהלך פרקטי-מעשי. הודעתי אז, ואני שב ומודיע היום: אינני מצטרף למערכת הפוליטית ואין לי שום כוונה להתמודד – לא בפריימריז וגם לא בבחירות לכנסת" – כך אמר היום (ד') יו"ר דירקטוריון בנק מזרחי טפחותיעקב פרי, בעקבות פרסומים שונים לגבי תוכניותיו העתידיות.

דבריו של פרי, שמכהן בתפקיד יו"ר מזרחי טפחות מאז 2003, מגיעים כתגובה להערכות שנפוצו ולפיהן פרישה אפשרית שלו מהבנק תביא למינויו של המנכ"ל הנוכחי אלי יונס לתפקיד היו"ר ולמינוי של החשב הכללי הפורש שוקי אורן, או ראש החטיבה הפיננסית בבנק, אלדד פרשר, לתפקיד המנכ"ל.

לדברי פרי, "אני מאוד אוהב את הבנק ואת עבודתי בו, ואין לי שום כוונה או תוכנית לעזוב. מצער שבימים האחרונים המושג 'חופש העיתונות' הפך להפקרות של ממש, כאשר גורמים מסוימים נטלו לעצמם את החירות לבנות תילי תילים של ניחושים, ספקולציות ותסריטים דמיוניים, שאין בינם ובין המציאות דבר וחצי דבר".

"היו לי בעבר מספר הזדמנויות והצעות להצטרף למערכת הפוליטית ודחיתי אותן. אין לי שום כוונה להתחיל בקריירה פוליטית עכשיו וגם לא בעתיד. אני מקווה כי עכשיו, לאחר שהבהרתי את הדברים באופן ברור וחד-משמעי, ייפסק העיסוק בנושא ויאפשרו לחבריי בהנהלת מזרחי-טפחות ולי להתרכז בדבר אחד בלבד: קידום עסקי הבנק והענקת שירות מיטבי ללקוחותינו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות