אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קניון רמת אביב מוציא מגזין אופנה בהשקעה של מיליון שקל צילום: עמית שעל

קניון רמת אביב מוציא מגזין אופנה בהשקעה של מיליון שקל

בנוסף, הקניון ישיק אתר אינטרנט חדש ,מגזין אינטרנטי ובהמשך אפליקציית אייפון

07.03.2011, 11:22 | כתב כלכליסט

קניון רמת אביב משיק מגזין אופנה חדש, אשר יחשוף את קוראיו לטרנדים האופנתיים בעולם, לבשורות האחרונות בתחום האופנה, לחנויות החדשות בקניון, לשינויים ולעדכונים.

את המגזין מפיקים קרן ארנדלס, עורכת האופנה אשר היתה אחראית בין היתר להקמת מוסף "שמנת" בעיתון הארץ, ומגזין 360 מעלות והמעצב משה מוגרבי. עוד לוקחים חלק בהפקת המגזין הסטייליסטית סנדרה רינגלר והצלם עמית ישראלי.

המגזין מופק בהשקעה של 1 מיליון שקל, יופץ ב- 300 אלף עותקים אחת לחודשיים ויעלה גם בגרסה אינטרנטית בכל אתרי האופנה המובילים.

אורי אבל מנכ"ל קניון רמת אביב אמר: "קניון רמת אביב הינו הקניון המוביל והדומיננטי ביותר בישראל בכל הנוגע לאופנה. הקניון מבשר ללקוחותיו את הבשורה האופנתית ואת הטרנדים החמים בעולם האופנה בכל חודשיים באמצעות מגזין הקניון.

בחרנו את בעלי המקצוע אשר מובילים את נושא האופנה בישראל על מנת להוציא לפועל מגזין אופנתי ומושקע שהוא בהחלט הדבר הבא בתחום. השקת המגזין החדש הינה הצעד הראשון שעושה קניון רמת אביב בשנת 2011 שעתידה להיות השנה בה ימשיך לבסס ולחזק את מעמדו כקניון המוביל בישראל".

עוד אמר אבל: "קודם לבניית המגזין החדש בחנה הנהלת קניון רמת אביב את פרופיל קוראיו, ומצאה כי הגיל הממוצע של הקוראות עומד על 25-40, 59% מהקוראות הינן בעלות השכלה אקדמית וכי 36% מהן מרוויחות מעל הממוצע, עוד נמצא כי המזגין הינו נכס תדמיתי ותורם רבות לערכי המותג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות