אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
VMware מציגה: ניהול אוטומטי לסביבות ענן היברידי

VMware מציגה: ניהול אוטומטי לסביבות ענן היברידי

החברה חושפת מוצר חדש בעזרתו יוכלו לקוחות לקדם את שירותי ה-IT שלהם לסביבות מחשוב ענן, בכדי להפוך אותם לגמישים וחסכוניים יותר

08.03.2011, 16:09 | כתב כלכליסט

חברת VMware, המובילה העולמית בוירטואליזציה ותשתיות מחשוב ענן, חושפת היום (ג') אסטרטגיה חדשה ומוצר מהפכני. התוכנה - VMware vCenter Operations - תאפשר לפשט את תפעול השירותים בסביבות וירטואליות וסביבות מחשוב ענן דינמיות. בעזרתה יוכלו לקוחות לקדם את שירותי ה-IT שלהם לסביבות מחשוב ענן, בכדי להפוך אותם לגמישים וחסכוניים יותר.

התוכנה vCenter Operations תהנה מאינטגרציה מלאה עם VMware vSphere. כך תוכל vCenter Operations להבין את יכולות ניהול התשתית, לאסוף נתונים מהרכיבים הפיזיים (שרתים, אחסון, רשתות) ולגשת לכלי ניהול אחרים בארגון. בשלב הבא תנתח vCenter Operations בזמן אמת את המידע המגיע ממיליוני נקודות הנתונים שהמערכות הללו מייצרות. בעזרת vCenter Operations יוכלו צוותי ה-IT לקבל תובנות על מנת לבצע פעולות תפעול במהירות. כך יתאפשר להם; להבטיח רמות שירות בסביבות מחשוב ענן דינמיות, לזהות במהירות את המקור לבעיות ביצועים ולשמור על דרישות מוגדות מראש גם בזמנים של שינוי מתמיד.

מחשוב ענן מציג תפיסה שונה מהבסיס לאופן הצריכה של שירותי IT. המשאבים מנוצלים במספר מקומות, נפח העבודה וחלוקת המשאבים הם דינמיים במיוחד, ותצורות הן נזילות. הכלים והתהליכים הרגילים לניהול משאבים שיועדו לניהול שירותים יחידים בסביבות מחשוב יעודיות, לא יכולים לעמוד בקצב השינויים של הסביבות הוירטואליות החדשות והאינטליגנטיות כיום.

"עבור ארגונים המחפשים לנצל הזדמנויות, המעבר למחשב ענן מאפשר 'לשבור' את המבנה המסורתי של ניהול IT", אומר קמרון הייט, סגן נשיא למחקר בגרטנר. "עלויות התפעול של IT הן גבוהות לאחר עשורים שבהם השקיעו בתשתיות, תהליכים וכלי ניהול מורכבים שהפכו את השירותים ליקרים. מחשוב ענן, או המודל של מחשוב ענן, מייצג הזדמנות אמיתית לגופי ה-IT להתגבר על המורכבות שמנעה מהם את הגמישות והיעילות. בכדי לעשות זאת, אנחנו צריכים להעריך מחדש את התובנות הקיימות לגבי מטרות הניהול ביחס ליכולות של סביבות הענן החדשות הללו".

בעזרת VMware vSphere הצליחו אלפי חברות לשנות את מרכזי המידע שלהן ולפשט תהליכי ניהול מערכות מורכבים, כמו למשל ניהול עומסים והקצאת משאבים. זאת באמצעות השילוב שלהם אל תוך תשתית הוירטואליזציה. האסטרטגיה של VMware היא להמשיך ולפשט את ה-IT על ידי שילוב בין ניהול של ביצועים, נפחים ותצורות. כלי הניהול ישולבו עם כלי ניתוח מידע שמאפשרים ללקוחות להגיע לרמת האוטומציה הנדרשת בניהול סביבת ענן.

"ארגונים מרחיבים את התשתית הוירטואלית שלהם תוך כדי שהם משנים לחלוטין את הדרך שבה מנוהל מערך ה-IT", אומר ראמין סאיירסגן נשיא לאסטרטגיית מוצר וניהול ארגוני ב-VMware. "יותר ויותר לקוחות שלנו מבינים שהמודל שהיה מיועד לניהול מערכות IT ישנות, לא מאפשר לעמוד בדרישות העסקיות של היום. אנחנו מאמינים ש- vCenter Operations יעזור ללקוחות לשדרג את יכולות הניהול שלהם, ולקחת את הצעד הבא במסע לעבר מערכת IT גמישה ופשוטה יותר".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות