אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פטריק סטארק: "כיום כבר אין שאלה האם עוברים לענן, אלא רק מתי"

פטריק סטארק: "כיום כבר אין שאלה האם עוברים לענן, אלא רק מתי"

יו"ר ענקית התוכנה CA במזרח התיכון, אירופה ואפריקה אומר ל"כלכליסט": "רואה בישראל שלב חשוב להבנה של הצלחת הטכנולוגיות שלנו בעולם"

09.03.2011, 13:20 | מאיר אורבך

פטריק סטארק, יו"ר ענקית התוכנה CA באזור המזרח תיכון, אירופה ואפריקה, הגיע לישראל לרגל כנס שעורכת החברה בנושא מחשוב הענן. לכנס, המתקיים במלון הילטון, נרשמו מאות משתתפים.

בדברים שאמר סטארק ל"כלכליסט" עם הגיעו לארץ הוא אומר ש"ישראל עבורנו היא מדינה שמחפשת ויוצרת חדשנות. היא היא מאמצת מוקדמת של טכנולוגיות, ואני רואה בה שלב חשוב מאוד להבנה של הצלחת הטכנולוגיות שלנו בעולם".

האם אתה רואה תנועה של לקוחות גדולים למחשוב ענן? 

"היום לקוחות כבר לא שואלים אותנו האם לעבור לענן. לקוחות כיום רק יושבים איתנו, ואנחנו חושבים איתם מה הדרך הכי טובה לעבור לענן ואיך יוצרים את הבידול עבורם. עסקים קטנים ברחבי העולם כבר כיום משתמשים בשירותי הענן כבחירה ראשונה, מאחר שהם מבינים שאין להם צורך לבנות מערכות מחשוב ושרתים אם יש להם את הכל זמין על הענן"

"אני מסכים שזו עדיין מגמה שנמצאת בראשית דרכה, אבל זו מגמה שרק מתחזקת. גם אנחנו ב-CA העברנו הרבה מהפעילות שלנו לענן. רק לאחרונה התחלנו לעבוד עם סיילספורס, ואני משער שנעביר עוד הרבה דברים לענן. זה מהלך בתחילת דרכו, אבל אני מאמין שהוא טומן בחובו הזדמנויות רבות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות