אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש לאליטליה בישראל צילום: אי פי איי

מנכ"ל חדש לאליטליה בישראל

בנדטו מנקארוני פויאני נכנס לתפקידו בתחילת החודש. בעבר שימש, בין היתר, כמנהל אליטליה בהונגריה ובהולנד

14.03.2011, 11:55 | יסמין גיל

בנדטו מנקארוני פויאני מונה למנכ"ל החדש של חברת התעופה אליטליה בישראל, ונכנס לתפקידו בתחילת החודש. הוא החליף את פרנצ'סקו סקנדלה שסיים בתחילת 2011 את תפקידו בחברת התעופה האיטלקית לאחר יותר מ-30 שנה, מהן שמונה שנים בשתי קדנציות, כמנהל סניף ישראל.

בהודעת אליטליה לסוכני הנסיעות נכתב, כי מנקארוני פויאני "שימש במספר תפקידי ניהול בכירים בחברה וצופה לאתגרים של השוק הישראלי". עוד צוין כי בקרוב יחל להיפגש עם הסוכנים בארץ לפגישות היכרות.

מנקארוני פויאני (35), איטלקי יליד צרפת, נשוי ואב לשניים, הגיע לישראל לפני כמה שבועות. הוא החל את תפקידו באליטליה כאנליסט מחירים ובהמשך כמנהל שיווק ומכירות בסניף החברה בבלגיה. בין היתר שימש גם כמנהל האזורי של החברה בסיציליה, וכמנהל אליטליה בהונגריה ובהולנד. בתפקידו האחרון שימש כראש מחלקת ניטור ותכנון של מערך המכירות של החברה ברומא.

על פי נתוני רשות שדות התעופה, אליטליה היא חברת התעופה התשיעית מבחינת כמות הנוסעים שנסעו עמה מנתב"ג ובחזרה ב-2010, והחמישית מבחינת החברות הזרות הפועלות בנמל. בתקופה המדוברת נסעו עמה כ-217.4 אלף נוסעים בשני הכיוונים, עלייה של 21% לעומת 2009. החברה מפעילה שלוש טיסות יומיות לכיוון בין תל אביב לרומא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות