אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: ההאקר שהשתלט על המסכים בטיימס סקוור בעזרת אייפון צילום מסך: Youtube

Play: ההאקר שהשתלט על המסכים בטיימס סקוור בעזרת אייפון

הברקה או זיוף מוצלח? וגם: סערה בעקבות סרטון שטוען שהצונאמי ביפן הוא עונש מאלוהים, כדור שמדביק אליו אתרים שלמים, הקשר בין בוב דילן לשיר מסיבות חדש ו-500 הספרות הראשונות של פאי

15.03.2011, 21:04 | שי רינגל

 

לכבוש את טיימס סקוור

האקר הצליח להשתלט על המסכים הענקיים בטיימס סקוור בניו יורק בעזרת האייפון שלו. טוב, לפחות לפי הסרטון הבא. זיוף מתוחכם? יש סיכוי גבוה שכן, אבל רעיון מגניב זה רעיון מגניב.

הסרטון שהרגיז את הרשת

גוקר מביא את סיפורה של משתמשת יוטיוב אחת, שהחליטה לספר לרשת שהצונאמי ביפן הוא מעשה ידיו של אלוהים, שמנסה למחוק מהעולם את האתאיסטים היפנים. מסתבר שטוקבקיסטים פסיכים זו לא המצאה ישראלית.

סרטוני וידיאו של אנשים טיפשים לא פחות מסתובבים ברשת, אבל הסרטון הזה, שהגיע בעיתוי כל כך רגיש, הצליח להרגיז הרבה מאוד גולשים, להוביל למחיקת החשבון של הגולשת, וכמובן - גם לגרור אחריו לא מעט פרודיות.

קטמרי!

כשתפעילו את המשחק, על האתר שלכם יופיע כדור דביק. גלגלו אותו בעזרת הכפתור הימני של העכבר, והוא יסתובב על המסך שלכם וידביק אליו כל מה שייקרה בדרכו, כך שייווצר כדור גדול יותר ויותר של חלקים מדף הרשת.

(להפעלה - העתיקו את הכתובת באתר אל שורת המועדפים בדפדפן שלכם)

יום שישי, את יודעת

הכירו את רבקה בלק - השיר שלה Friday יהפוך כנראה לשיר שהכי-לא-תרצו-לשמוע-שוב של השנה. פרטיה פרטיה, יה יה, כיף כיף.

אבל ההפתעה הכי גדולה - רבקה בכלל לקחה את השיר מבוב דילן! מי היה מאמין שדילן כל כך אוהב את המסיבות שרבקה הולכת אליהן.

פאי, הגרסה הארוכה

אז אתמול חגגנו את יום הפאי בכך שבדקנו למה המספר הזה כל כך בעייתי. אבל ישנם אנשים שמקדשים את המספר המייצג את היחס בין היקף העיגול לקוטרו. למשל הילדה הזאת, שקוראת במהירות את 500 הספרות הראשונות אחרי הנקודה. והיא יודעת 2,000 מהן. שוויצרית.

ועוד כמה עובדות על פאי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות