אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: הפרסומת שהסעירה את ענף הביטוח צילומים: יח"צ אוראל כהן

דיבידנדים: הפרסומת שהסעירה את ענף הביטוח

עופר טרמצ'י נגד רביב צולר, שטייניץ קולע בול, משה ליאון והדרדסים ואת מי אירח מנכ"ל הרכבת המתפטר חקי הראל?

17.03.2011, 10:16 | רון גרנות
רביב צולר רביב צולר רביב צולר
הפרסומת שהסעירה את ענף הביטוח: טרמצ'י נגד צולר

ענף הביטוח המנומנם התעורר אתמול מתרדמתו, עת שיגר מנכ"ל חברת הכשרה ביטוח עופר טרמצ'י מכתב זועם למנכ"ל איי.די.איי רביב צולר, עם עותק לכל צמרת הענף ולכל מנכ"לי חברות הביטוח. העילה: קמפיין הטלוויזיה של 9 מיליון שהעלתה לאחרונה ביטוח ישיר (איי.די.איי) נגד סוכני הביטוח. טרמצ'י טוען במכתבו כי "הקמפיין פוגע בכבודם של אלפי סוכני הביטוח בישראל ובבני משפחותיהם באופן אישי, עקב עיסוקם כסוכני ביטוח".

עופר טרמצ עופר טרמצ'י | צילום: אוראל כהן עופר טרמצ

והוא מנמק: "לצאת בקמפיין שבו מוצג סוכן הביטוח בצורה נלעגת כל כך, פוגענית ומכפישה, כאילו כל מטרתו של האחרון היא לחלוב כספים שמשמשים אותו למטרות הנאה בלבד כמו החזקת פיליפינית, שליחת הילדה לקייטנה בחו"ל או רכישת סוס פוני, להציג את הסוכן כמי שדלתו סגורה ויש מזכירה שכל עניינה הוא לחסום את הפניות אליו - הוא מעשה אשר גורם עוול לציבור סוכני הביטוח כולו ומציג תמונה מעוותת, בלשון המעטה, בעיני הציבור". לסיום בוחר טרמצ'י לקנח בכך שהוא רואה בפעילותו של צולר הטלת כתם על הענף כולו. "ראוי כי נכבד האחד את השני ונוביל, כל אחד בדרכו, את מתן הפתרונות והשירות הטובים ביותר לציבור המבוטחים בישראל".

מאיי.די.איי נמסר בתגובה: "נראה כי מדובר בניסיון ציני של מנכ"ל הכשרה ביטוח לעשות יחסי ציבור למותג שבראשו הוא עומד על גבי סרט פרסומת הומוריסטי, אפקטיבי ואהוב במיוחד".

ינאי. דאגה לעובדים, צילום: יריב כץ ינאי. דאגה לעובדים | צילום: יריב כץ ינאי. דאגה לעובדים, צילום: יריב כץ

ינאי כדרך הטבע

ישראלים ששהו ביפן נשבעו לנו אתמול שבמוצ"ש ראו את מנכ"ל טבע שלמה ינאי נוחת בשדה התעופה נגויה שבטוקיו. ינאי, מתברר, המריא ליפן שעות ספורות אחרי רעידת האדמה, כדי לבחון מקרוב את המצב במפעלים המקומיים של החברה. ינאי נפגש עם מנהלי טבע ביפן ועם גורמים שונים בתעשיית התרופות היפנית. לטבע יש כ־600 עובדים במדינה, המחולקים בין שני מפעלים. אתמול מסרו גורמים בטבע כי ביום האירוע נשארו העובדים לישון במפעלים.

ליאורה עופר סופרת את המזומנים

החנות החדשה של מותג האופנה רוס אובטה, שבבעלות כרמל רפאלי, בתם של יולי תמיר ולוני רפאלי, הושקה השבוע בקניון רמת אביב, השייך לבת זוגו הנוכחית של רפאלי - ליאורה עופר. אחד האורחים בפתיחה הגיע כשהוא מצויד בשקיות וקופסאות מרכישותיו השונות בקניון, ועופר התמוגגה: "ככה אני אוהבת", אמרה, "שאנשים מסתובבים בקניון עם המון שקיות וחבילות".

משה ליאון והדרדסים

פירמת ראיית החשבון ליאון, אורליצקי ושות' הקדימה את חגיגות הפורים וערכה כבר אתמול תחרות תחפושת בין המחלקות השונות. בין הזוכים בפרסים: מחלקת ביקורת שהתחפשה לקבוצת הכדורגל "הפועל ליאון אורליצקי", ומחלקת ביקורת פנים שהתחפשה לדרדסים ולשלגייה ושבעת הגמדים. משה ליאון, שעמד בראש חבר השופטים, חילק לזוכים את הפרסים, ובהם ימי פינוק בספא.

ביקור פורים

בחברת ביקורופא הקדימו גם הם את חג הפורים והתחפשו אתמול, בקונספט של סדרות טלוויזיה וסרטים. המנכ"לית איריס פיין התחפשה לנערת הוואי. סמנכ"לית משאבי אנוש, שרון לוי, התחפשה לקוסם מארץ עוץ, ואילו צוות לחצני הסיוע הניידים של ביקורופא הגיעו מחופשים למשפחת סימפסון.

שטייניץ קולע

שר האוצר יובל שטייניץ ביקר אתמול בתעשייה הצבאית ובחן מערכות נשק מתקדמות. שטיינץ, לוחם גולני בעברו, הפגין יכולת ירי מרשימה כשפגע פגיעה מדויקת במטרה קטנה ממרחק של כ־100 מטר. אנשי תעש התרשמו, והזמינו את השר להצטרף לשורותיהם כמטול.

אני אנווט. שטייניץ, באדיבות תעשייה צבאית אני אנווט. שטייניץ | באדיבות תעשייה צבאית אני אנווט. שטייניץ, באדיבות תעשייה צבאית

מתפטר ומארח

מנכ"ל רכבת ישראל המתפטר חקי הראל, מנכ"ל מירס אברשה בורשטיין, מנכ"ל אל על אליעזר שקדי ומנכ"ל בזק בינלאומי איציק בנבנישתי הגיעו אתמול לתחנת הרכבת ארלוזורוב. הבכירים לא ויתרו על הנהג הצמוד, אלא השתתפו בהפנינג לילדי עמותת "גדולים מהחיים", שבמסגרתו הפכה הרכבת ל"רכבת החיוכים". בורשטיין, שהחברה שבראשה הוא עומד נמצאת בתקופה עמוסה למדי עם ההכנות למכרז התדרים, הודיע ש"ישנם אירועים בעלי קדימות שאני לא מוכן לוותר עליהם".

שקדי, הראל ובורשטיין. חיוכים למצלמה, צילום: שימי וולקוביץ שקדי, הראל ובורשטיין. חיוכים למצלמה | צילום: שימי וולקוביץ שקדי, הראל ובורשטיין. חיוכים למצלמה, צילום: שימי וולקוביץ

עיני. ציוני, צילום: אוראל כהן עיני. ציוני | צילום: אוראל כהן עיני. ציוני, צילום: אוראל כהן

עופר עיני כחול לבן

יו"ר ההסתדרות עופר עיני השתתף אתמול בוועידה של עובדי ענף המלונאות שנערכה במלון דן פנורמה בתל אביב, וקרא לאזרחי ישראל לבלות את חופשות החגים שלהם, ובעיקר את חול המועד פסח המתקרב "במלונות כחול־לבן".

מינויים

אבירם כהן (45), דובר בנק לאומי בחמש השנים האחרונות, יחליף את תמר יסעור כראש מערך השיווק בבנק. יסעור תכהן כמנכ"לית לאומי קארד.

אבירם כהן אבירם כהן אבירם כהן

כהן, בעל תואר שני במנהל עסקים, משמש כיום כדובר וכאחראי על מערך התקשורת של החברות הבנות, כולל פעילות הבנק בחו"ל. במקביל שימש גם כמנהל הרגולציה בבנק. בעבר כיהן כהן כיועץ לשר האוצר ומילא שורה של תפקידים בתחומי התקשורת וההסברה, בין היתר בבזק בינלאומי ובמרכז השלטון המקומי.

במסגרת השינויים הודיע בנק לאומי גם על מינויה של גלי שבד (43) למנהלת אגף השיווק. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת אסטרטגיה ותקשורת שיווקית בפרטנר, ולפני כן כיהנה כמנהלת שיווק בקבוצת שטראוס.

רן גוראון, צילום: עמית שעל רן גוראון | צילום: עמית שעל רן גוראון, צילום: עמית שעל

רן גוראון (42) סמנכ"ל השיווק בבזק, מונה בנוסף לתפקידו גם למשנה למנכ"ל החברה אבי גבאי. גוראון מכהן כסמנכ"ל השיווק בחברה מ־2006 ויוביל ויתאם פעילויות אינטגרטיביות בה. גוראון הצטרף לבזק לאחר שכיהן כסמנכ"ל השיווק ב־013 ברק (כיום נטויז'ן) וכמנהל שיווק עסקי בסלקום. בין הפעילויות שהוביל בשנים האחרונות בבזק היו כניסתה של החברה לאספקת שירותים מתקדמים על בסיס רשת ה־NGN, הגדלת רוחב הפס, כנסי ה"בזק אקספו" ואירועים נוספים כחלק מהפעילות סביב רשת ה־NGN.

ציון גבאי (47) מונה למנהל אזורי לאגן הים התיכון, אפריקה ומזרח אירופה של מוצרי אייסילון בחברת EMC. בתפקידו הקודם ניהל את נציגות אייסילון בישראל, טורקיה, קפריסין ואפריקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות