אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבנקים בארה"ב לא מחכים: מגדילים הדיבידנד ורוכשים בחזרה מניותיהם צילום: בלומברג

הבנקים בארה"ב לא מחכים: מגדילים הדיבידנד ורוכשים בחזרה מניותיהם

הפדרל ריזרב הודיע היום שתוצאות מבחני הלחץ מאפשרות לבנקים להגדיל את תשלומי הדיבידנד - ואלה מיהרו למסור הודעות בעניין. בין השאר, ג'יי.פי מורגן צ'ייס הודיע כי יגדיל את תשלום הדיבידנד הרבעוני שלו ל-25 סנט למניה וכי ירכוש ממניותיו בהיקף של 15 מיליארד דולר

18.03.2011, 18:36 | סוכנויות הידיעות

ג'יי פי מורגן צ'ייס, וולס פארגו ויו. אס בנקורפ הודיעו היום על הגדלת הדיבידנד הרבעוני ועל רכישה חוזרת של מניותיהם מהמשקיעים.

המהלך מגיע לאחר שהפדרל ריזרב הודיע היום שתוצאות מבחני הלחץ מאפשרות לבנקים להגדיל את תשלומי הדיבידנד. הבנקים בוול סטריט לא המתינו שעות רבות - ומיהרו לשחרר הודעות למשקיעים.

ג'יי.פי מורגן צ'ייס הודיע כי יגדיל את תשלום הדיבידנד הרבעוני שלו ל-25 סנט למניה וכי ירכוש ממניותיו בהיקף של 15 מיליארד דולר, כש-8 מיליארד דולר מסכום זה מיועדים לביצוע ב-2011. הדיבידנד שישלם הבנק יחולק ב-30 באפריל למי שיחזיק במניות הבנק ב-6 באפריל. "הציפיות שלנו הן לחזור לשיעור דיבידנד של 30% מהרווח הנקי", אמר ג'יימי דיימון, מנכ"ל ג'יי פי מורגן.

גם וולס פארגו שנחשב בעיני רבים בוול סטריט לבנק שמרני, החליט לנצל את ההיתר של הפדרל ריזרב והודיע כי ישלם דיבידנד של 7 סנט למניה ב-31 במרץ לבעלי המניות שיחזיקו בהן ב-28 בחודש. הבנק הודיע כי הוא מתכנן להגדיל את התוכנית לרכישה חוזרת של מניות ב-200 מיליון מניות. "אנחנו מרוצים למדי מהתגמול לו זוכים בעלי המניות שלנו עם הגדלת הדיבידנד", כתב ג'ון סטומף, מנכ"ל הבנק, בהודעה רשמית.

יו.אס בנקורפ הודיע על הגדלת הדיבידנד הרבעוני מ-5 ל-12.5 סנט למניה. הדיבידנד של הבנק ישולם ב-15 באפריל למי שיחזיק במניות ב-31 במרץ. הבנק הודיע כי הדירקטוריון אישר רכישה חוזרת של 50 מיליון מניות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות