אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס טכנולוגיות זכתה בהארכת חוזה ב-18 מיליון שקל עם דרך ארץ, מפעילת כביש חוצה ישראל צילום: אורן אגמון

נס טכנולוגיות זכתה בהארכת חוזה ב-18 מיליון שקל עם דרך ארץ, מפעילת כביש חוצה ישראל

נס תספק שרותי תחזוקה של מערכת גביית האגרה בכביש 6 ובמנהרות הכרמל

21.03.2011, 13:34 | כתב כלכליסט
נס טכנולוגיות זכתה בהארכת חוזה פיתוח ותחזוקה לארבע שנים, בהיקף של כ- 18 מיליון שקל, עם חברת דרך ארץ, מפעילת כביש חוצה ישראל (כביש 6) ועם חברת נתיבי הכרמל, מפעילת כביש מנהרות הכרמל.

החוזה כולל שדרוג ותחזוקה של מערכת ניהול ההכנסות RMS (Revenue Management System) המותקנת בשני כבישי האגרה. RMS מקושרת למערכת זיהוי מספרי רכב, ומנהלת את תהליכי החיוב וקשרי הלקוחות של כבישי האגרה. המערכת מטפלת במידע הקשור לנסיעת כלי הרכב בכביש האגרה, מחשבת את דמי הנסיעה בהתאם לתעריפים שונים, מנפיקה חשבוניות ומנהלת את תהליך החיוב. מרכיב החיוב של מערכת RMS פותח ע"י נס טכנולוגיות.

נס תספק שירותי תחזוקה שוטפים על מנת להבטיח פעילות מתמדת ומוצלחת של מערכת החיוב וניהול קשרי הלקוחות, שהיא מערכת קריטית. בנוסף לכך, נס תתאים את המערכת לתקנות חדשות ותבצע שדרוגים טכנולוגיים שוטפים. כמו כן, תבצע נס פיתוחים חדשים בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוחות.

"נס משרתת אותנו בעשר השנים האחרונות ואנו מרוצים מהשירות המקצועי והאיכותי של החברה", אמרה מנהלת מערכות המידע של דרך ארץ, מירי דבש חרמוני. "כביש חוצה ישראל משרת כ-150,000 כלי רכב מדי יום. השילוב של RMS עם מערכת זיהוי מספרי הרכב מאפשר נסיעה ללא הפרעה וללא מחסומים בכניסות וביציאות".

"החלטתן של דרך ארץ ונתיבי הכרמל להאריך את החוזה האסטרטגי עם נס טכנולוגיות, הינה הוקרה למומחיות שלנו ולמחויבותנו לתחזק את המערכת באיכות הגבוהה ביותר", אמר אפי קוטק, נשיא נס ישראל. "המערכת המתוחכמת שפיתחנו לכבישי אגרה נחשבת לאחת המתקדמות בעולם, וניתנת להתאמה קלה לכל שפה, חוק או תקנה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות