אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט תובעת את ברנס אנד נובל על הפרת פטנטים

מיקרוסופט תובעת את ברנס אנד נובל על הפרת פטנטים

לטענת החברה, רשת הספרים ויצרניות הקורא האלקטרוני מבוסס האנדרואיד שלה סירבו באופן עקבי להצטרף לתוכנית מתן הרישיונות שמציעה מיקרוסופט ליצרני מכשירי אנדרואיד

21.03.2011, 21:54 | סוכנויות הידיעות
מיקרוסופט הגישה היום (ב') לוועדת המסחר הבינלאומית בארה"ב ולבית המשפט המחוזי בוושינגטון תביעה נגד רשת הספרים בארנס אנד נובל ויצרניות הקורא האלקטרוני שלה, פוקסקון ואינוונטק, בטענה על הפרת פטנטים של החברה במכשיר הטאבלט והקורא האלקטרוני מבוססי מערכת האנדרואיד של גוגל, אשר משווק על ידי בארנס אנד נובל.

"הפלטפורמה של אנדרואיד מפרה מספר פטנטים של מיקרוסופט ועל חברות אשר מייצרות ומשווקות מכשירי אנדרואיד לכבד את זכויות הקניין הרוחני שלנו. על מנת להשיג זאת הקמנו תוכנית רחבת-היקף למתן רשיונות ליצרני מכשירי אנדרואיד", אמר הורשיו גוטיארז, סגן נשיא החברה האחראי על מתן רשיונות וקניין רוחני.

"ספקים אחרים, כולל HTC המובילה את מכירת הסמארטפונים מבוססי האנדרואיד בשוק, השיגו רישיון תחת התוכנית ובמשך יותר משנה ניסינו להגיע להסדרת הרישיון עם בארנס אנד נובל, פוקסקון ואינוונטק. סירובם לקחת את הרישיונות לא משאירים לנו ברירה אלא לפנות לערכאות משפטיות על מנת להגן על המצאותינו ולמלא את חובתנו לללקוחות, השותפים ובעלי המניות על מנת לשמור על מיליארדי הדולרים שאנו משקיעים מדי שנה במוצרים החדשים שאנו מוציאים לשוק", הוסיף.

הפטנטים המדוברים מכסים מגוון רחב של מנגנוני שימושיות הקיימים במכשירי אנדרואיד ומשמעותיים לחווית המשתמש, ביניהם דרכים טבעיות לתקשר עם המכשיר בעזרת מעבר בין טאבים במספר מסכים על מנת למצוא את המידע הרצוי, גלישה מהירה יותר ברשת ושימוש במסמכים וספרים אלקטרוניים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות