אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לופטהנזה בחרה ב-JBoss Enterprise של Red Hat

לופטהנזה בחרה ב-JBoss Enterprise של Red Hat

המערכת תשמש כבסיס לפלטפורמת המיחשוב בחטיבת התובלה האווירית של החברה

23.03.2011, 10:52 | כתב כלכליסט

מערכת Jboss Enterprise מבית Red Hat תשמש כבסיס לניהול המשלוחים הבינלאומיים של חברת לופטהנזה.

המטרה הייתה להבטיח גמישות מרבית באמצעות שילובה של המערכת יחד עם הרכיבים הקיימים בארגון, לייצר חסכון בעלויות ויכולת הרחבה עתידית. צוות ה-IT של לופטהנזה הצליח בזמן קצר להחליף את המערכת הקודמת ולשמור על ממשק הלקוחות ללא שינוי - פרק זמן של חודש בלבד.

לופטהנזה היא מחברות התובלה האווירית הגדולות בעולם, המטיסה 1.5 מיליארד טון מטען בשנה ל-330 יעדים ברחבי העולם ביותר מ-100 מדינות. מערכת ה-Enterprise JBoss הפועלת בלופטהנזה על שרתים סטנדרטיים (x86 HP Proliant), נכנסה לשלב ההגירה מסביבת הפיתוח רק שלושה חודשים לאחר הבחירה הסופית במערכת על ידי לופטהנזה. לפני כן פעלה בארגון מערכת הפעלה HP-UX על שרתי מיינפריים. פתרונות Red Hat ו-JBoss מופצים בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

"בעזרת מודל הקוד הפתוח של Red Hat אנו יכולים להרחיב ולצמצם את הפעילות ללא דאגה לגבי המחיר המשולם עבור כל CPU, ולגבי יצירה של עלויות חריגות ובלתי צפויות. חיסכון נוסף נוצר כאשר מרחיבים את הפלטפורמה כדי לענות על הביקוש הגובר בשוק, וממניעת ה- Lock In תחת רישיונות תוכנה, חומרה ושפות תכנות", אמר אנטוניו מסטרולוריטו, ארכיטקט IT ראשי, חטיבת התובלה של לופטהנזה. "מהיעדים שלנו הוא תמיד לענות על דרישות חדשות של לקוחות וליצור מוצרים חדשים המסייעים לנו לשמור על היתרון התחרותי. המערכת היא חלק מרכזי בתשתית הלוגיסטיקה שלנו, ולכן נדרשנו להגר את היישומים שלה לפלטפורמה גמישה ואיכותית".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות