אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
SGI הכריזה על פלטפורמת Windows הגדולה בעולם עם ארכיטקטורת Intel Xeon

SGI הכריזה על פלטפורמת Windows הגדולה בעולם עם ארכיטקטורת Intel Xeon

מנכ"ל החברה: Altix UV מעלה את יישומי Windows Server לרמות שיא

23.03.2011, 15:48 | כתב כלכליסט

חברת SGI הודיעה על תמיכה במערכת מרובת מעבדים ועל זמינות מיידית של SGI Altix UV עם Windows Server 2008 R2.

"Altix UV יכולה עתה להביא את טכנולוגיית Windows Server לרמות שיא", אמר מארק בארנצ'יה, מנכ"ל SGI. "עם SGI ומעבדים מבוססי Intel Xeon הלקוחות יכולים לפרוס בביטחון את התוכנות הקריטיות שלהם על פלטפורמות חומרה בעלות יכולות גידול הרבות ביותר הנתמכות על ידי מיקרוסופט. אנו ממשיכים בעבודת הפיתוח המשותפת שלנו עם מיקרוסופט, ומצפים להגדיל את Windows Server אף יותר בזמן הקרוב ביותר".

עם זמינות Windows Server 2008 R2 על Altix UV, שהוא מחשב זיכרון משותף המהיר והסקלאבילי ביותר בעולם, יכול עתה כל הקטלוג של יישומי "חלונות", כולל Microsoft SQL Server 2008 R2 עבור מחסני נתונים וכלי כריית נתונים בנויים עם Business Intelligence development Studio, לנצל את יתרון הסקלאביליות של Altix UV. פתרון זה מאפשר למשתמשים להרחיב יכולות אנליטיות וסימולציה עם הפנייה למרחב הזיכרון הגדול. כתוצאה ניתן לנתח כמויות גדולות יותר של נתונים, ולקבל יותר החלטות עסקיות בזמן אמת.

גם יישומים טכניים, כולל MathWorks MATLAB ו-Wolfram Mathematica 8, נהנים מיכולת המחשוב הגדולה של Altix UV ב-Instance יחיד וקל לתחזוקה של Windows Server.

"Windows Server 2008 R2 Datacenter Edition על Altix UV, מספק לארגונים המריצים יישומים תובעניים בהיקף גדול, יכולות משופרות המתורגמות ליתרונות עסקיים משמעותיים", אמר מייק נייל, מנכ"ל Windows Server במיקרוסופט. "עם השילוב של Altix UV המהיר והסקלאבילי של SGI ו- Windows server 2008 R2, פורצת הסקלאביליות את גבולות ביצועי היישום עבור משתמשינו, ומעלה אותם לגבהים חדשים".

להרצה המוסמכת של Windows server 2008 R2, Altix UV 100 הסטנדרטיים, עם 128 ליבות של מעבד Intel Xeon 7500 ו-1 טרה-בייט של זיכרון, יש כפליים עוצמת מחשוב מאשר ל- HP ProLiant DL980 G7 Server ה- Altrix UV תומך עתה ביישומים תובעניים כמו SQL Server Data Warehousing ו- Excel Services ב- Microsof SharePoint 2010.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות