אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורקל ישראל חתמה על עסקה בהיקף 4.5 מיליון שקל עם חברת נמלי ישראל צילום: אוראל כהן

אורקל ישראל חתמה על עסקה בהיקף 4.5 מיליון שקל עם חברת נמלי ישראל

החוזה הוא לשלוש שנים, שבמסגרתו יותקנו בחברת נמלי ישראל גרסאות מתקדמות של בסיסי נתונים מסוג Enterprise

27.03.2011, 10:53 | כתב כלכליסט

אורקל ישראל חתמה על עסקה לשלוש שנים עם חברת נמלי ישראל. העסקה, הנאמדת בכ-4.5 מיליון שקל, מאפשרת לחברת נמלי ישראל להתקדם עם טכנולוגיות אורקל לגרסאות מתקדמות מסוג 11g.

החוזה, שנחתם בפברואר, כולל בסיסי נתונים מסוג Enterprise של אורקל ו-DB Options ומנגנוני שליטה ובקרה לבסיסי נתונים. כמו כן, כוללת העסקה דיאגנוסטיקה, כיוונון לבסיסי נתונים ו-Partition שתפקידו לאפשר לאפליקציות להגיע לנתונים בצורה מהירה ביותר במקום לבצע סריקה של כלל הרשומות בכל חיפוש. עוד כוללת העסקה רכישת רישוי חדש ותחזוקות, וכן תחזוקות קיימות עבור רכישות קודמות. האפליקציות הראשיות הן אפליקציות תפעוליות של חברת נמלי ישראל, של חברות הנמלים ושל קהילת הסחר הימי בישראל.

"הסכם זה מהווה נדבך נוסף במחויבות ההדדית בין חברת נמלי ישראל ובין אורקל ישראל, הרואה חשיבות עליונה בהעמקת הקשרים עם המערכת הנמלית", אומר רונן שוורץ,  מנהל מכירות באגף הטכנולוגיות של אורקל ישראל, "חברת נמלי ישראל הינה לקוח חשוב של אורקל ישראל, ואנו מחויבים לספק להם את הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר".

לדברי אמירעם היידקר, ראש אגף מערכות המידע בחברת נמלי ישראל: "ההסכם מאפשר לנו להתקדם עם טכנולוגיות אורקל לגרסאות מתקדמות מסוג 11g, ובכך לאפשר רציפות, שרידות ואבטחה תוך מתן שירות אמין לתפעול מערכות החברה והמערכות הנמליות שבאחריותה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות