אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלכיאור ללוביסטים: "צאו לחופש" צילום: יולי שוורץ

מלכיאור ללוביסטים: "צאו לחופש"

מייסד 'פורום פעולה אזרחית' אמר כי הפורום "ימשיך לעקוב אחר כל ניסיון לקעקע את ההישגים של "חוק ששינסקי" וימנע זאת בכל האמצעים הכשרים, בראש חוצות ולאור יום"

27.03.2011, 17:18 | תומר אביטל

בעקבות הידיעה הבלעדית שפורסמה הבוקר (א') ב"כלכליסט" על כוונת הלוביסטים של תאגידי הגז ליזום "תיקוני חקיקה במטרה להחזיר את הגלגל למצב 'טרום ששינסקי' או כדי לקבוע הטבות מס חדשות לחברות הגז", הכריז הרב מיכאל מלכיאור, כי על הלוביסטים "לצאת לחופשה".

מלכיאור, מייסד 'פורום פעולה אזרחית' אמר כי "הגיע הזמן שחברות הלובי - כמו הלקוחות שלהם ייקחו פסק זמן, יצאו לחופשת פסח ארוכה ויעשו חשבון נפש". מלכיאור הוסיף כי "דעתו של מישהו אצלם השתבשה לחלוטין. החבר'ה האלה באמת מאמינים שהם בעלי הבית במסדרונות הכנסת. הם כנראה לא הפנימו את העובדה שחלפו הימים בהם הם עשו במסדרונות הכנסת כבתוך שלהם. פורום פעולה אזרחית הוציא את הדיונים על חלוקת הרווחים מהגז, מהמחשכים וחדרי החדרים - שהיו הזירה המועדפת על הלוביסטים אל ככר העיר, אל לב לבו של השיח הציבורי הפתוח". לדבריו "נמשיך לעקוב אחר כל ניסיון לקעקע את ההישגים של "חוק ששינסקי" ונמנע זאת בכל האמצעים הכשרים, בראש חוצות ולאור יום. אין הון שבעולם, לא לוביסטים ולא משפטנים בשכר גבוה שיכולים לעמוד מול מוטיבציה של אזרחים מתנדבים המגנים על האינטרס הציבורי".

מלכיאור הצהיר כי השבוע יחזרו פעילי פורום פעולה אזרחית אל מסדרונות הכנסת במטרה "לטרפד את ניסיונות הרגע האחרון של הלוביסטים של תאגידי הגז לקדם הסתייגויות מיטיבות עם לקוחותיהם, בהצבעה על "חוק ששינסקי" שיתקיים

במליאת הכנסת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
מדהים מה קבוצת אזרחים מתנדבים יכולה לעשות לאילי ההון.
אני חושב שמה שהחברה האלה מהפורום לפעולה אזרחית עשו זה פשוט מדהים. בלי כסף. בלי יחסי ציבור. בלי עורכי דין ולוביסטים יקרים הם פשוט נצחו את צבאה יועצים של תשובה. הלוואי ויהיה להם כוח להמשיך גם במאבקים אחרים. יאללה אני מצטרף.
יוסי לוי , ירושלים  |  29.03.11
13.
היום הייתי אמור להתייצב היום לשבועיים מילואים והודעתי למג"ד שלי שאני לא מגיע...
שתלך קיבינימאט כל המדינה...מושחתת מהיסוד שזה פשוט לא ייאמן, זה כבר לא נסבל!! בבריטניה הופכים כיכרות בגלל קיצוצים מינוריים של הממשלה, ביוון שורפים ערים, בספרד ובצרפת חוסמים כבישים...רק פה אף אחד לא עושה כלום, הממשלה והטייקונים מכים בקטנים כדי לשמור את הראש שלהם למטה. שהבן של שטייניץ, מירי רגב (סיבוני - על מי את עובדת) וכל שאר המליונרים הלוביסטים ...יעשו מילואים!
מ"פ חילוץ והצלה  |  27.03.11
לכל התגובות