אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלעד מערכות זכתה במכרז מינהל מקרקעי ישראל בהיקף של כ-10 מיליון שקל

אלעד מערכות זכתה במכרז מינהל מקרקעי ישראל בהיקף של כ-10 מיליון שקל

במסגרת המכרז, תעמיד אלעד לרשות המינהל צוות שיתפעל את מערך המיחשוב ויתמוך במשתמשים. משך החוזה: חמש שנים

28.03.2011, 08:43 | כתב כלכליסט

אלעד מערכות זכתה במכרז מיקור חוץ של מינהל מקרקעי ישראל. במסגרתו, תעמיד אלעד לרשות מינהל מקרקעי ישראל צוות של כ-15 מומחים שיעסקו בתפעול שוטף של מערך המיחשוב, תמיכה במשתמשים ומתן מענה לבעיות תפעוליות. מומחי אלעד יבצעו משימות אלה בשבעה אתרים שונים של מינהל מקרקעי ישראל ברחבי הארץ. היקף החוזה עומד על כ-10 מיליון שקל ותוקפו לחמש שנים.

"אספקת שירותי מיקור חוץ מנוהלים לגופים ממשלתיים ופרטיים מהווה חלק אינטגרלי ממגוון השירותים של אלעד מערכות לצד שירותי ופתרונות התוכנה המתקדמים שלנו", אומר אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ומכירות באלעד מערכות. "הזכייה במכרז גדול זה מוכיחה שוב כי אלעד מציגה איכות ואמינות לאורך זמן ומלווה את לקוחותיה המרוצים לאורך שנים".

ניבה צוק, מנמ"ר מינהל מקרקעי ישראל, מוסיפה: "אלעד מערכות הגישה לנו מענה מקיף אשר התאים ביותר לצרכים ולדרישות שהצגנו במכרז. אנו סומכים על עובדי מיקור החוץ של אלעד מערכות ויודעים תמיד כי יש להם גב חזק, ליווי ותמיכה".

אלעד מערכות מבצעת עבור מינהל מקרקעי ישראל גם פעילות של פיתוח תוכנה, וניהול תהליכי הדרכה והטמעה של מערכות אפליקטיביות של המינהל למשתמשים הרלבנטיים.

קבוצת אלעד הוקמה לפני 28 שנים, והיא מעסיקה למעלה מ-700 עובדים. אלעד מערכות פועלת במגוון מגזרים, ובין לקוחותיה נמנים משרדי ממשלה, עיריות, בנקים, מפעלים, תעשיות ביטחוניות ומרכזים רפואיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות