אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשו עסקה: כמה שכירות משלמת פוקס על חנות בעזריאלי בעכו?

עשו עסקה: כמה שכירות משלמת פוקס על חנות בעזריאלי בעכו?

וגם: כמה משלמת רשת קפה קפה על 120 מ"ר בקניון רחובות וכמה משלמת אולמאר אפל עבור 30 מ"ר בסיטי טאוור ברמת גן?

28.03.2011, 08:49 | כתב כלכליסט

180 שקל למ"ר - דמי השכירות החודשיים שמשלמת אולמאר אפל עבור 30 מ"ר בקומת המסחר של מלון סיטי טאוור ברמת גן. החוזה הוא לשלוש שנים

עכו

רשת פוקס שכרה חנות של 200 מ"ר בקניון עזריאלי שצפוי להיפתח באוגוסט. דמי השכירות עומדים על כ־150 שקל למ"ר לחודש. החוזה הנו לחמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.

רשת ללין שכרה 50 מ"ר בקניון עזריאלי. דמי השכירות עומדים על כ־150 שקל למ"ר לחודש. החוזה הנו לחמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.

רמת גן

חנות תכשיטי ששון שכרה 51 מ"ר בקומת המסחר במלון סיטי טאוור. דמי השכירות עומדים על 180 שקל למ"ר לחודש. החוזה הוא לשלוש שנים.

ראשון לציון

רשת סימונס ישראל שכרה שטח של 293 מ"ר במרכז One Design Center. דמי השכירות עומדים על 90 שקל למ"ר לחודש. החוזה הוא לשנתיים עם אופציה להארכה בשתי תקופות נוספות של שנתיים כל אחת.

רשת פינות האוכל עץ המשאלות שכרה 137 מ"ר במרכז One Design Center. דמי השכירות עומדים על 98 שקל למ"ר לחודש. החוזה הוא לשנתיים עם אופציה להארכה בשתי תקופות של שנתיים כל אחת.

ירושלים

חברת בגדי הילדים קידי שיק שכרה מחברת כלכלית ירושלים חנות של 146 מ"ר ברחוב כנפי נשרים בשכונת גבעת שאול. דמי השכירות עומדים על 82 שקל למ"ר לחודש, חוזה השכירות הנו לחמש שנים.

רחובות

רשת קפה קפה שכרה שטח של 120 מ"ר בקומה התחתונה של קניון רחובות. דמי השכירות עומדים על 223 שקל למ"ר לחודש. החוזה הנו לחמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות