אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקזיט תשווק את מוצרי הייסנס באמריקה הלטינית צילום: עמית שעל

אקזיט תשווק את מוצרי הייסנס באמריקה הלטינית

ל"כלכליסט" נודע כי זכיינית הייסנס בישראל תשקיע 10 מיליון דולר בהקמת מפעל ובשיווק המותג באמריקה הלטינית

28.03.2011, 09:42 | אורנה יפת וגיל קליאן

הבעלים לשעבר של רשת AM:PM, גיא אדרי והאחים רן וגל בלינקיס, מרחיבים את השותפות עם הייסנס הסינית - ל"כלכליסט" נודע כי חברת אקזיט אלקטרוניקס שבבעלותם תהיה שותפה בשיווק מוצרי החשמל והאלקטרוניקה של הייסנס בדרום אמריקה. בשלב ראשון תתבצע הפעילות במקסיקו, וממנה מתוכננת התרחבות בעתיד למדינות נוספות. כיום משווקים מוצרים של הייסנס באופן מינורי בדרום אמריקה על ידי יבואנים קטנים. מטרתה של החברה הבת לאחד את כל פעילות הייסנס בדרום אמריקה תחת חברה אחת ולפתח שם את המותג.

אקזיט היא היום הזכיינית הבלעדית של מוצרי הייסנס בישראל - מסכי טלוויזיה, מקררים, מכשירי סלולר, אביזרים לסלולר, מזגנים ועוד. במקביל לזכיינות בישראל חתמה לאחרונה אקזיט על הסכם עם הייסנס העולמית להקמת חברה־בת בשם הייסנס מקסיקו. בחברה זאת תחזיק אקזיט 15%. שותף נוסף, איש עסקים מקסיקני, יחזיק גם הוא ב־15%, והייסנס העולמית תחזיק ביתר המניות.

ההשקעה בחברה־הבת בשלב הראשון תהיה כ־10 מיליון דולר, שיוקדשו לבניית המותג, להקמת מפעל במקסיקו ולשיווק. "נהיה שותפים שלהם בכל פעילות המותג הייסנס במקסיקו", אמר ל"כלכליסט" גיא אדרי. "משם נתפתח עם המותג בכל דרום אמריקה".

במקביל לפעילות החדשה, הגישה החברה אתמול תביעה לפיצוי של 7.4 מיליון שקל נגד חברת קריסטל של משה ממרוד, בטענה להפרת חוזה שלא בתום לב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות