אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דפי זהב עולה לאוויר עם Exadata של אורקל

דפי זהב עולה לאוויר עם Exadata של אורקל

החברה היא הלקוח הראשון בארץ שרוכש את המערכת, המיועדת לשיפור ביצועי בסיסי נתונים. היקף העסקה: מיליוני שקלים

29.03.2011, 11:37 | כתב כלכליסט

חברת דפי זהב השלימה את התקנת מערכת Exadata - Oracle Database Machine, זאת בעקבות הסכם שחתמה עם אורקל ישראל בהיקף של מיליוני שקלים. בכך הפכה דפי זהב ללקוח הראשון בארץ המשתמש במערכת זו. משך החוזה הוא לשלוש שנים.

בדפי זהב החליטו ללכת על פתרון Exadata עבור מערכות ה-DW, ה-OLTP וכפלטפורמה מרכזית לקונסולידציה של בסיסי הנתונים. המערכת תאפשר לדפי זהב ביצועים מהירים יותר, קונסולידציית מערכות, סריקת נתונים בקצב מהיר, כיווץ מחסני נתונים ביחס ממוצע של 1 ל-10, גישה אקראית למידע (random access) בקצבים גבוהים שיפור רמות השירות ועוד.

פתרון Exadata כולל חומרה של SUN, בסיסי נתונים, מערכת הפעלה, אחסון וציוד תקשורת. כמו כן כולל הפתרון תוכנת Exadata האחראית לעיבוד הנתונים וביצועי המערכות באמצעות שירותי Storage חכמים. הפתרון מאפשר שיפור ביצועים של עד פי 50 בסביבות DW, OLTP וקונסולידציה. "העסקה כולל גם שירותי תמיכה מסביב לשעון, מוצרי אורקל סטנדרטיים, מערכת ניהול Exadata, מערכת הפעלה (Oracle Linux) וכן הדרכות והתקנות בחברה", מוסיף עופר בר-לב, מנהל מכירות במגזר הטלקום של אורקל ישראל.

אודי פליישר, מנהל מערכות המידע של קבוצת דפי זהב, מסר: "פתרון Exadata יאפשר לקבוצה לשפר את יכולתה לתת מענה לביקוש הגובר למוצרי הפרסום השונים שלה, ולתת מענה מהיר ואיכותי לציבור העצום המשתמש בהם. בנוסף, הפתרון יאפשר לשפר את איכות ההחלטות העסקיות של הקבוצה, המבוססות על ניתוח השימוש במוצרי הפרסום באתרי הקבוצה באינטרנט ובאפליקציות הסלולריות שלה".

פרוייקט העלייה לאויר כלל שיתוף פעולה בין דפי זהב, מומחי אורקל עולמיים וצוות ACS של אורקל ישראל (Advanced Customer Support) המתמחה בהתקנה, מיגרציה, עלייה לאויר ותמיכה במערכות Exadata.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות