אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוף עידן האנטנות: ביום חמישי יופסקו שידורי הטלוויזיה האנלוגיים צילום: shutterstock

סוף עידן האנטנות: ביום חמישי יופסקו שידורי הטלוויזיה האנלוגיים

צופים שלא מעוניינים להתחבר לכבלים או ללוויין יוכלו לרכוש ממיר דיגיטלי שקולט 5 ערוצים תמורת תשלום חד פעמי. רשתות החשמל יפיצו עלון הסברה בנושא

29.03.2011, 13:16 | שלי פריצקר
ביום חמישי הקרוב יופסקו סופית שידורי הטלוויזיה האנלוגיים בישראל (הנקלטים באמצעות אנטנה חיצונית או ממיר אנלוגי), ויתבצע מעבר לשידורים דיגיטליים בלבד. מי שירצה להמשיך ולקלוט את ערוצים 33,1,2,10 וערוץ הכנסת (99) באופן חופשי וללא תלות בחברת הכבלים והלוויין, יצטרך לרכוש ממיר דיגיטלי עידן פלוס (DTT), או טלוויזיה עם ממיר מובנה.

לצורך העניין התגייסו רשתות החשמל והאלקטרוניקה לקידום מוכנות הציבור במעבר לשידור דיגיטלי ויחלקו עלון הסברה לצרכן שגובש על ידי הרשות השנייה ובשיתוף ארגון "אמון הציבור", במטרה לסייע לצרכן המבקש לרכוש ממיר דיגיטלי. בעלון הנחיות ובעיות אפשריות ברכישת הממיר ומחירו, סבסוד לנזקקים ופרטי מוקד הפניות במקרה של תקלות ושאלות.

העלון יופץ בסניפי דואר ישראל ובמאות החנויות של הרשתות טרקלין חשמל, שקם אלקטריק, א.ל.מ, הום סנטר, בסט ביי ועוד, המוכרות את הממיר הדיגיטלי. ניתן לרכוש את הממיר גם באמצעות האינטרנט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
מגיב מספר 12 - קרא שוב את הכתבה
שים לב, למעלה כתובים מספרי הערוצים שלא ימשיכו לשדר אותם באופן אנלוגי. ערוץ 5, עד כמה שאני יודע, אינו שייך לרשות השידור. כשהוט יחליטו להפסיק את השידור האנלוגי לחלוטין, לא תוכל לראות "איכשהו הוט בסיסי מהשקע". אה, ותשקיע קצת יותר בלימודים. אולי קח קורס קריאה מהירה, או איטית, מה שתמצא מועיל יותר.
לא סטודנט, אבל יודע לקרוא , ראש הנקרא  |  31.03.11
לכל התגובות