אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משדרגים: בנק ירושלים חתם על חוזה עם טלדור בהיקף 20 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

משדרגים: בנק ירושלים חתם על חוזה עם טלדור בהיקף 20 מיליון שקל

החוזה נחתם במסגרת תוכניתו האסטרטגית של הבנק להפוך לבנק קמעונאי מלא. טלדור תקים בבנק תשתית מיחשוב מקיפה לניהול קשרי לקוחות, שתעלה לאוויר עד סוף השנה

30.03.2011, 11:55 | כתב כלכליסט

בנק ירושלים החל בפרויקט המרכזי של שידרוג מערכות המידע בדרך להפיכתו לבנק קמעונאי מלא. אתמול הכריז על חתימת חוזה עם חברת טלדור להקמה והטמעה של תשתית מיחשוב רב ערוצית לניהול קשרי לקוחות. היקף הפרויקט הוא כ-20 מיליון שקל ותוקף החוזה - שש שנים.

שלב זה הינו הראשון בהוצאה לפועל של התוכנית האסטרטגית עליה הכריז הבנק לפני כחודש, שעיקרו גיוס משמעותי של לקוחות קמעונאיים.  "במסגרת הדרך אותה התווה הבנק עפ"י התוכנית האסטרטגית, מדובר על פרויקט מיחשובי חדשני ואתגרי בלוחות הזמנים ובהצמדות הקפדנית למוצרי תוכנה מובילים בעולם, תוך צמצום הפיתוח העצמי למינימום הנדרש בהיבטי רגולציה מקומית", אמר אורי פז, מנכ"ל בנק ירושלים. "מהלך זה יאפשר גידור משמעותי של הסיכונים ושימוש בתקציבים נמוכים משמעותית מפרויקטים דומים שנהוגים במערכת הבנקאית בישראל. פרויקט זה מאתגר את הבנק להיות רזה ויצירתי גם בסביבה בנקאית שמרנית אשר נמצאת תחת רגולציה הדוקה".

רלי מרידור, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת המשאבים בבנק ירושלים הוסיפה: "בנק ירושלים בחר בחברת טלדור להקמה והטמעה של תשתית מחשוב רב ערוצית מתקדמת, שצפויה לעלות לאוויר עד סוף השנה הנוכחית. דני נחום, מנהל אגף מערכות המידע בבנק ירושלים, יוביל את הפרויקט הזה במקביל לפרויקטים נוספים למימוש האסטרטגיה".

גם אתר אינטרנט

בנק ירושלים משרת כ-110 אלף לקוחות קמעונאיים באמצעות מערך של 16 סניפים. הבנק הוא בנק מסחרי מתמחה הפועל בחמישה תחומים עיקריים: פעילות עם משקי בית, מימון בניה למגורים בשיטת "ליווי סגור", אשראי מסחרי, בנקאות פרטית לתושבי חוץ ושוק ההון וחיסכון. הבנק מספק שירותים למשקי בית בתחומי משכנתאות והלוואות לדיור, הלוואות לרכישת רכב, עו"ש וכרטיסי אשראי, חסכונות ופיקדונות, השקעות בשוק ההון, מט"ח סחר חוץ ועוד.

הפרויקט המחשובי שתתקין טלדור בבנק כולל מערכת Siebel CRM של אורקל לניהול קשרי הבנק עם לקוחותיו, הפעלתו של אתר אינטרנט מתקדם בטכנולוגיית מיקרוסופט, וכן הפעלת ערוץ Contact Center מתקדם המיועד ללקוחות הבנק ולשותפיו העסקיים. הבנק גם ישקיע בשידרוג משמעותי של מערכות הליבה ותשתיותיו בדגש על שירותים קמעונאיים מתקדמים.

"אנו שמחים שנבחרנו להקמת תשתית רב ערוצית עבור בנק ירושלים", אמר אריה רימיני, מנכ"ל טלדור. "טלדור, שהינה הספקית המובילה של פתרונות מחשוב למגזר הפיננסי, תסייע לבנק ירושלים לחזק את קשריו עם לקוחותיו באמצעות תשתית מתקדמת זו. אנו מצפים להמשך שיתוף פעולה פורה עם בנק ירושלים גם בעתיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות