אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
EMC מציעה גרסה חינמית של בסיס הנתונים Greenplum

EMC מציעה גרסה חינמית של בסיס הנתונים Greenplum

הגרסה החדשה מיועדת למפתחים, חוקרים ואנשי אקדמיה, ותשמש אותם למציאת פתרונות לטיפול במחסני נתונים גדולים

31.03.2011, 11:28 | כתב כלכליסט
EMC, מובילה עולמית בפתרונות תשתיות המידע, מציעה גרסה חינמית של בסיס הנתונים מתוצרתה - EMC Greenplum Database. הגרסה החינמית מוצעת בצירוף כלי האנליזה מבוססי קוד פתוח MADlib וכלי כריית הנתונים Alpine Miner.

הגרסה החינמית החדשה של Greenplum Database מסתמכת על הניסיון והטכנולוגיות של Greenplum בפיתוח כלי ניתוח עבור מחסני נתונים גדולים (Big Data), כדוגמת פתרון EMC Greenplum Data Computing Appliance. הגרסה החדשה מנטרלת את מחסום העלות הראשונית של פתרונות לטיפול במחסני נתונים גדולים, ומקנה יכולות מתקדמות למפתחים, חוקרים, אנשי אקדמיה ואנשי מקצוע נוספים בתחום ניהול המידע.

Greenplum Software, ספקית בסיסי נתונים מתקדמים ותוכנות לניתוח נתונים, נרכשה על ידי EMC ביולי האחרון. הפתרונות של Greenplum מטפלים בנתונים בצורה מהירה על ידי הפרדתם לבסיסי נתונים קטנים יותר וטיפול בהם במקביל. בעקבות הרכישה הקימה EMC חטיבה חדשה המתמקדת במוצרי מיחשוב נתונים ובפיתוח כלי ניתוח עבור מאגרי מידע גדולים. הטכנולוגיות של Greenplum שולבו בכל תחומי הפעילות של EMC, החל מפתרונות דה-דופליקציה של Data Domain, ועד פתרונות RSA, חטיבת אבטחת המידע של EMC.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות