אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: אלקטרה ופאנגאיה נדל"ן ירכשו את מתחם תנובה תמורת 565 מיליון שקל

פרסום ראשון: אלקטרה ופאנגאיה נדל"ן ירכשו את מתחם תנובה תמורת 565 מיליון שקל

הצדדים קיבלו 30 יום לביצוע בדיקות נאותות. החברות יקימו שלושה מגדלים בני 60 קומות כל אחד. אלקטרה ופאנגאיה גברו על נצבא וקבוצת עזריאלי שגם התמודדו על הקרקע

04.04.2011, 13:13 | גולן חזני

אלקטרהשבשליטת גרשון זלקינד ופאנגאיה נדל"ן שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר רכשו את מתחם תנובה תמורת 565 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". הצדדים קיבלו 30 יום לביצוע בדיקות נאתות. עוד התמודדו על המתחם קבוצת עזריאלי ונצבא שבשליטת קובי מימון. בעבר פורסם ב"כלכליסט" כי בעלת השליטה בתנובה, קבוצת אייפקס קיבלה הצעות מתחת לחצי מיליארד שקל. 

על פי התוכנית למתחם, במקום המחלבה מתוכננים להיבנות מבני משרדים, מגורים ומסחר בהיקף של 124 אלף מ"ר בתוספת של כ־100 אלף מ"ר של מרתפים שרובם יוקדשו לחניון תת־קרקעי ענק. על פי התוכנית יוקמו שלושה מגדלים בני 60 קומות כל אחד.  

המתחם בצומת תנובה הוא המגרש הגדול ביותר והמרכזי בחטיבת הקרקע, הידועה כזרוע המע"ר (מרכז עסקים ראשי) הצפוני שנמתח לאורך נתיבי איילון ממגדלי עזריאלי מדרום ועד למגדלי המגורים בצומת עלית ברמת גן מצפון. המתחם כולו צפוי להפוך למתחם מגדלי מגורים ומשרדים.   

מתחם תנובה, הדמיה מתחם תנובה, הדמיה מתחם תנובה, הדמיה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
סקופ! המתחם הזה ישאר מחלבה.....
הבעיה שבמקום לחלוב חלב.. הם יחלבו כספים מכל מי שרוצה למצוא דירה בעיר ה$#@$# הזאתי. בטח ידפקו שם מחירים מטורפים. ליד הבית שלי בנו בניין רגיל. 3 קומות. ביקשו על הפנטאוז 3.5 מיליון ש"ח. אנשים חיים בסרטים מצויירים. הכי טוב להשכיר... ומי שלא מסכים איתי... שלא יסכים!!
מלך השפויים , גוש זבל  |  04.04.11
לכל התגובות