אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברוקנר נטע יער ו-JWT ישראל מצטרפים למערך הפרסום של אורנג'

ברוקנר נטע יער ו-JWT ישראל מצטרפים למערך הפרסום של אורנג'

המשרדים גברו על גלר נסיס פובליסיס, יהושע TBWA וגליקמן נטלר סמסונוב על התקציב של פרטנר, אשר ב-2010 עמד על כ-18 מיליון דולר

04.04.2011, 13:24 | שלי פריצקר

משרדי הפרסום ברוקנר נטע יער ו-JWT ישראל זכו במכרז על תקציב פרטנר, כך הודיע החברה. היקף התקציב של פרטנר עמד ב-2010 על כ-18 מיליון דולר במחיר ריאלי, לפי נתוני יפעת בקרת פרסום. שני המשרדים שנבחרו נמצאים כיום מחוץ לעשיריה הראשונה של משרדי הפרסום, מה שישדרג אותם כעת שהם אוחזים בתקציב סלולר גדול. הם גברו בכך על גלר נסיס פובליסיס, יהושע TBWA, גליקמן נטלר סמסונוב.

בחודשים האחרונים נפרדו בפרטנר משלמור אבנון עמיחי וראובני פרידן שליוו את החברה שבמשך 12 שנים מאז הקמתה. עבור מנכ"ל JWT יורם דמבינסקי מדובר בסגירת מעגל מאחר שעבד עם קדמי על פרטנר ב-6 שנים הראשונות של החברה כשהיה בשלמור אבנון עמיחי. הדבר גם צפוי להחזיר את JWT לעשירייה הראשונה בדירוג משרדי הפרסום שכן בסיכום 2010 הוא מדורג במקום ה-11 עם ההיקף פעילות של כ-97 מיליון שקלים.

עבור JWT זו אינה הפעם הראשונה שהמשרד אוחז בתקציב סלולר, בגלגולו כטמיר כהן הוא זה שהחדיר את עולם הסלולר לישראל כשטיפל בתקציב פלאפון והטביע את אחת הסיסמאות הזכורות שנעשו בישראל: "הופך שעה אבודה לשעת עבודה" בשנות ה-80.

החברה נערכה היטב למכרז ולצורך העניין נעזרה בצוותים של JWT העולמית. דמבינסקי אמר אתמול: "אני מאושר ומתרגש לחזור לעבוד עם אורנג' זה אחת החברות הקרובות לליבי".

עבור ברוקנר נטע יער מדובר בשידרוג גדול יותר למשרד שנמצא היום במקום ה-14 עם היקף פעילות של כ-74.5 מיליון שקלים.

בגיזרת המפסידים: לצורך ההתמודדות במכרז פרטנר נפרד גלימקן נטלר סמסונוב ממירס לאחר 8 שנים של עבודה משותפת. סביר להניח שגם סמסונוב וגם יהושע TBWA יתמודדו עתה על המפעילים הסלולריים שנכנסים לשוק.

בחודשים האחרונים נפרדה פרטנר משני המשרדים שליוו אותה מתחילת הדרך – שלמור אבנון עמיחי וראובני פרידן, היחסים בין הצדדים עלו על שירטון מאז חזר קדמי לפרטנר לפני כשנה וביצע מספר שינויים במערך הפרסום. את מקומם בשנה האחרונה תפס לרוב משרד הפרסום המגזרי ת"א מוסקבה שלקח יותר ויותר נתח מהמגזר הכללי.

יעקב קדמי מנהל חטיבת השיווק, התוכן ומנועי הצמיחה בפרטנר אמר אתמול כי "אני מברך את המשרדים JWT ישראל וברוקנר נטע יער על הצטרפותם למשפחת אורנג'".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות