אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלקום ודורי מדיה מכרו את "מגודלים" לאיטלקים צילום: אוראל כהן

סלקום ודורי מדיה מכרו את "מגודלים" לאיטלקים

תכנית הריאליטי שפיתחו סלקום ודורי מדיה הישראליות תופק על ידי אנדמול איטליה ותשודר בערוץ המסחרי הפופולארי איטליה-1

04.04.2011, 14:56 | כתב כלכליסט

דורי מדיה גרופ מכרה את "מגודלים", תכנית הריאליטי שלה ושל סלקום לחברת ההפקות אנדמול איטליה. התכנית, שתעלה לאוויר החודש, תשודר בפריים טיים האיטלקי בערוץ איטליה-1 מקבוצת מדיה-סט.

תכנית הריאליטי, שבה יכולים הגולשים באינטרנט ובנייד לשלוט בגורלם של משתתפים הנעולים במעבדה ומקבלים משימות שונות, נמכרה עד כה ל-15 מדינות, ובהמשך השנה צפויה לעלות לאוויר בפורטוגל ובברזיל.

אנדמול איטליה היא חברה-בת של אנדמול העולמית, האחראית לתכנית האח הגדול. בגרסה האיטלקית של "מגודלים" יהיו כל המתמודדים משתתפי עבר בתכניות ריאליטי, שיצטרכו לחזור להיות בני אדם "רגילים" לאחר התקופה שבה חיו בעולם הריאליטי.

"אנחנו גאים מאוד לשתף פעולה עם אנדמול איטליה", אומר נדב פלטי, נשיא ומנכ"ל דורי מדיה גרופ. "אנחנו מאמינים שפורמט בינלאומי כמו 'מגודלים' יכול להתאים למדינות שונות ברחבי העולם, וממתינים לגרסה האיטלקית. ביחד עם סלקום פיתחנו מוצר מיוחד שמתאים לפריים טיים, והצופים יכולים לקבוע מה יקרה על המסך באמצעות הטלפונים הניידים ואתר האינטרנט".

עדי כהן, סמנכ"ל שיווק סלקום: "היכולת של הפורמט לגעת בקהל בינלאומי ובמדינות כה רבות היא יוצאת מן הכלל. אני שמח וגאה לראות את 'מגודלים' עולה לאוויר בפריים-טיים האיטלקי וממתין לעליית התוכנית במדינות נוספות ברחבי העולם".

"זה אתגר גדול עבורנו להפוך את הגרסה הישראלית של מגודלים לתכנית אולפן בפריים-טיים האיטלקי. אומרת אורסטה ויולאנטה בלסאמו, מנהלת הרכש של אנדמול איטליה. "אנחנו מתרגשים מאוד ומקווים שהגרסה שלנו תהיה בעלת ערך למדינות נוספות באירופה", הוסיפה.

מגודלים הוא פורמט שפותח ע"י סלקום, חברת דורי ניו מדיה ויעל אבנרי לסלולר ולאינטרנט. מדובר במשחק ריאליטי שהפגיש בין שני עולמות - תוכנית ריאליטי ומשחק שליטה אינטראקטיבי.

במסגרת התוכנית, שהופקה ע"י דורי מדיה דרסט, הצופים בלבד הם השולטים בחיי שמונה מתמודדים הסגורים באולפן-מעבדה. בכל רגע נתון מקבלים הצופים החלטות על בסיס שאלות מובנות שמופנות אליהם 24 שעות ביממה. המתמודדים אינם יכולים להחליט בעצמם על גורלם. "מגודלים" זכתה להצלחה מיידית בישראל, כאשר למעלה משבעה מיליון צופים הצביעו לה באמצעות האינטרנט ב-21 ימי השידור. במשך פרק זמן זה, ביקרו באתר 700,000 משתמשים ייחודיים ורבים מהם ביקרו בו יותר מפעם אחת ביום ושהו בו 12 דקות בממוצע. המשחק שודר בשידור חי 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות