אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה מוצרי צריכה מקימה אתר סחר עם ynet צילום: סיוון פרג

אלקטרה מוצרי צריכה מקימה אתר סחר עם ynet

באתר החדש, ynet shop, ימכרו מוצרי חשמל של יבואניות שונות, מוצרי עשה זאת בעצמך, אביזרי רכב ומוצרי גינון; אלקטרה תנהל את האתר בעוד ynet יהיה אחראי על השיווק והפרסום

06.04.2011, 15:22 | אורנה יפת

אלקטרה מוצרי צריכה נכנסת לראשונה לתחום הסחר האלקטרוני. החברה תקים, באמצעות החברה הבת אלקטרה מחשבים, אתר סחר בשיתוף עם אתר האינטרנט ynet מקבוצת ידיעות אחרונות, תחת השם ynet shop.

בהודעה שהוציאה החברה לבורסה נמסר כי הצדדים יחזיקו במשותף במיזם החדש, כאשר אלקטרה מוצרי צריכה תנהל את האתר ו-ynet יהיה אחראי על הצד השיווקי-פרסומי. אתר הסחר ישתף פעולה עם אתר הקופונים "ביג דיל", המנוהל אף הוא על ידי ידיעות אינטרנט. העסקה נדרשת את אישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

מרבית המוצרים שיימכרו באתר יהיו מוצרי חשמל, גם של יבואניות מתחרות לאלקטרה. גורמים בענף מסרו ל"כלכליסט" כי מלבד מוצרי חשמל יימכרו באתר גם מוצרי "עשה זאת בעצמך", אביזרי רכב ומוצרי גינון.

קמעונאיות מוצרי החשמל מתחילות להיכנס ביתר עוצמה לתחום הסחר האלקטרוני. טרקלין חשמל מפעילה אתר מכירות ובשנה האחרונה רכשה ניופאן חלק מבסט ביי, אשר רכשה ואת אתר הסחר האלקטרוני P1000.

לדברי יקי ודמני, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה: "רצינו להיות שחקנים באינטרנט ובמקום לעשות את זה לבד, העדפנו לעשות זאת עם אתר מוביל מבחינת חשיפה. זה יהיה עוד ערוץ מכירה עבור אלקטרה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
בלעדיות?
לאלקטרה אין בלעדיות בשום מסגרת של הפצה בתחום המחשוב. אלקטרה נכנסו לקימונאות בתחום המחשוב כוון שלא הצליחו להתמודד עם תחום ההפצה כראוי.(מנכ"ל דומננטי ובעיתי בלשון המעטה שרואה בקימנאות פתח לסגירת חשבונות עם ספקים,וביכולת המהירה להביא מחזורי מכירות)).הם מנצלים את העובדה שלמעשה אין לYNET אתר סחר משלה (לא חשבו בקבוצה שהאתר כזה יתרום ערך מוסף).אחרי שעסקת אל"ם ועסקת איבורי נפלו ,הפעיל יקי וודמני את הלחץ הנדרש על מנת שהעסקה תיסגר.רואים גם בהודעה שהוציאה אלקטרה את הרצון של יקי לנצל קשרי עבר כמנכ"ל אייס ולהעמיד מוצרים של עשה זאת בעצמך,גינון,מוצרים לרכב,כחלק מהמכוון שיהיה באתר.
דודו , פ"ת  |  07.04.11
1.
שערוריה! ספקית מחשבים נכנסת לקמאונאות ובכך תחסל את כל החנויות שרוכשות ממנה!
אם זה לא מונופול אני לא יודע מה זה מונופול. דומה הדבר לחברת טמבור שתפתח אתר מכירות בו תמכור יותר בזול מכל החנויות בארץ. לא יהיה להם זכות קיום. רק שבמקרה הזה לאלקטרה מס' יצרנים בבלעדיות מוחלטת שלא ניתן לרכוש את המוצרים שלהם מאחרים. האם לרשות יש שיניים?
קרייתי זועם  |  07.04.11