אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מרקס אנד ספנסר: עליה של 2.3% במכירות ברבעון צילום: בלומברג

מרקס אנד ספנסר: עליה של 2.3% במכירות ברבעון

רשת החנויות הבריטית דיווחה שנתוני המכירות הטובים ברחבי העולם קיזזו את הביצועים החלשים בבריטניה, יוון ובאירלנד; מסרה תחזית "זהירה" לשנה, בין היתר בעקבות העליה במחירי הסחורות

06.04.2011, 23:22 | סוכנויות הידיעות
מרקס אנד ספנסר, רשת החנויות הבריטית, דיווחה היום כי מכירות הקבוצה עלו ב-2.3% ברבעון הרביעי אך הזהירה מתחזית "מאתגרת", בין היתר בעקבות מחירי הסחורות הגבוהים.

"היה לנו רבעון רביעי טוב בסביבת מסחר לא פשוטה", אמר מנכ"ל מרקס אנד ספנסר, מרק בולנד, בהודעה שפרסמה החברה.

נתוני רשת הקמעונאות שמוכרת מוצרי מזון ואופנה, נחשבים כמצביעים על סנטימנט הצרכנים בבריטניה. בשבוע שעבר הודיעה הרשת על חזרתה לצרפת, לאחר היעדרות של 10 שנים.

היום הודיעה מרקס אנד ספנסר שנתוני המכירות הטובים ברוב חנויות הרשת ברחבי העולם עזרו להעלות את סך כל המכירות של הקבוצה ב-13 השבועות שהסתיימו ב-2 באפריל, וקיזזו את המכירות החלשות בבריטניה, ביוון ובאירלנד.

"המכירות העולמיות עלו ב-12.6%, ושיקפו ביצועים טובים ברוב השווקים שעזרו להתגבר על תנאי המסחר הקשים ביוון ואירלנד", מסרה החברה.

המכירות בחנויות בבריטניה עלו רק ב-0.1% ברבעון הרביעי של הקבוצה.

"ב-2011-2012, אנחנו מצפים שתנאי המסחר יהיו יותר ויותר קשים בעקבות הלחצים על הכסף הנזיל שעומד לרשות הצרכנים והעלייה במחירי הסחורות", מסרה מרקס אנד ספנסר. "כתוצאה, אנחנו זהירים לגבי התחזית. נתמקד בכך שהחברה תישאר תחרותית, ונציע ללקוחותינו ערך עבור הכסף שלהם ואיכות במוצרים בזמן בו הם ינהלו את התקציב שלהם בקפדנות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות