אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים - דרושים לכנסת: 650 זוגות נעליים רשמיות צילום: בלומברג

דיבידנדים - דרושים לכנסת: 650 זוגות נעליים רשמיות

וגם: יצחק תשובה מעביר את מכלול הדוברות ויחסי הציבור של חברות הגז לידי רונן צור, צחי סולטן וארז גולדשמיט ישתתפו היום לראשונה בחייהם בריצת מרתון וחברת ברימאג חוגגת דור חדש של מזגנים

10.04.2011, 08:57 | רון גרנות

דרושים לכנסת: 650 זוגות נעליים

חברי הכנסת יצאו לפגרה והמשכן עומד לעבור מתיחת פנים. לאחרונה נחתם חוזה עם קבלן שיפוצים לחמש שנים, ולכל שנה מוקצים 5 מיליון שקל לפרויקטים שונים. בין השאר מתכוונים קברניטי המשכן לשפץ את המטבח המרכזי, ולהחליף את ציוד המטבח והבישול. יועץ מיוחד שיישכר בקרוב ילווה הליך זה. בכוונת יושב ראש הכנסת גם להקים ספרייה לאומית פרלמנטרית, שתכלול בין השאר את כל כתבי חברי הכנסת לימיהם. ספריית המשכן כיום היא אולם צנוע עם מבחר דל של ספרים. גם לצורך כך בקרוב ימונה יועץ מיוחד.

משכן הכנסת, צילום: עמית שאבי משכן הכנסת | צילום: עמית שאבי משכן הכנסת, צילום: עמית שאבי

מלבד זאת, הכנסת מפרסמת כעת במכרז לרכישת 650 זוגות נעליים רשמיות. הסדרנים, משמר הכנסת ועובדי אגף שירותים ומשק יזכו כל אחד לשני זוגות. העובדים גם ייהנו בספטמבר הקרוב מהשתלמות מאווררת בבית מלון באילת שאליה יוכלו להביא את בני זוגם. ההשתלמות נועדה ל"הרחבת אופקים" ו"הורדת רמת הלחץ" של העובדים ותכלול שלושה לילות במלון חמישה כוכבים. תומר אביטל

מתבדחים ועוקצים

ביום חמישי בבוקר התכנסו בבורסה בתל אביב כל סמנכ"לי הכספים של חברות ההייטק הגדולות בישראל. המטרה: הרצאה של מנכ"ל משרד האוצר חיים שני, שדיבר על רפורמות בשוק ההון. שני, שכיהן בעבר כמנכ"ל נייס, התבדח עם סמנכ"לית הכספים של נייס דפנה גרובר כשאמר לה כי בניגוד לחברות ציבוריות שבהן המטרות הן רבעוניות, המטרות במגזר הציבורי הן שנתיות, "אבל אני עדיין זוכר איך זה מרגיש". טל פיין, סמנכ"לית הכספים של צ'ק פוינט, שהיתה בין הנואמות, זכתה לעקיצה ממנכ"לית הבורסה אסתר לבנון שכינתה אותה "תושבת חוץ", מאחר שצ'ק פוינט אינה נסחרת בישראל. "אשמח אם תצטרפו אלינו", אמרה לה לבנון.

פרי מארח

מנהל המרכז הרפואי שיבא פרופ' זאב רוטשטיין, מנכ"לית חוג הידידים ורד גרינבוים ויו"ר חוג הידידים יעקב פרי הזמינו בסוף השבוע את את צמרת המגזר העסקי לקחת חלק בערב הגאלה השנתי לידידי ותורמי המרכז הרפואי שיבא, שיתקיים ב־24 במאי במרכז פרס לשלום. הכותרת שנבחרה לאירוע, שכל הכנסותיו תרומה לילדים חולי סרטן: "בית חולים של שלום". נכון להיום, מסרו המזמינים, כל הכרטיסים נמכרו, ולכן נשקלת הגדלת מספר המקומות כדי לעמוד בביקוש.

יצחק תשובה, צילום: בלומברג יצחק תשובה | צילום: בלומברג יצחק תשובה, צילום: בלומברג

תשובה משנה כיוון

חקיקת ששינסקי ממשיכות להכות גלים: ל"כלכליסט" נודע כי מכלול הדוברות ויחסי הציבור של חברות הגז שבשליטת יצחק תשובה יועבר כולו לידי רונן צור, שעבד עד כה במקביל למשרד יחסי הציבור שלום תל אביב. צור דברר את דלק אנרגיה בכל הקשור לוועדת ששינסקי ומדברר גם חלק מחברות הקבוצה לישראל, שהיא אחת הלקוחות הגדולים בשוק הגז המקומי. מקבוצת דלק אישרו את הפרטים, ומשלום תל אביב לא נתקבלה תגובה.

סולטן וגולדשמיט רצים

יממה לפני מרתון ת"א יצאו שניים מהרצים הבולטים של הקהילה העיסקית לפריז שם ישתתפו היום לראשונה בחייהם בריצת מרתון: צחי סולטן, בעל השליטה בכלל חיתום, וארז גולדשמיט, מנכ"ל הפועלים אי.בי.אי חיתום.

מתארחים אצל השגריר

הרבה אופטימיות הורגשה ביום רביעי באירוע שנערך בבית שגריר הונגריה בישראל, שכותרתו "עתיד התיירות בין ישראל ואירופה". בין הנוכחים היו שר התיירות סטס מיסז'ניקוב, ראש משלחת האיחוד האירופי בישראל אנדרו סטנלי ונציגות עסקית בדמותם של מנכ"ל אסם אינטרנשיונל גד פרופר ויו"ר ומנכ"ל אופיר טורס בועז וקסמן. השגריר זולטן סנטג'רג'י כיבד את הנוכחים במיטב המאכלים ההונגריים, ובהם גם הגולאש המפורסם.

גרינבוים רותם את בכירי המשק

אילן גרינבוים, צילום: אביגיל עוזי אילן גרינבוים | צילום: אביגיל עוזי אילן גרינבוים, צילום: אביגיל עוזי

מנכ"ל יורוקום נוקיה אילן גרינבוים אירח ביום רביעי על גג בניין החברה ברמת החייל את חגיגת העשור לפרויקט העסקת אוטיסיטים בחברה. הערב נפתח בשירה של מקהלה שהורכבה מעובדים אוטיסטים והחונכים שלהם מהמרכז הלוגיסטי. לאחר צפייה בסרט, נשיאת דברים וברכות, הוגשה ארוחת ערב. גרינבוים בירך את אלי מור, שהיה מנכ"ל החברה והקים את הפרויקט לפני עשור, הבטיח להמשיך הפרויקט וקרא למנכ"לים נוספים להצטרף ליוזמות מסוג זה ולהעסיק עובדים אוטיסיטים.

ברימאג חוגגים

הבעלים של חברת ברימאג שאול זילברשטיין, יו"ר ברימאג רפי פרידמן וניר ניצן מנהל חטיבת מיזוג האוויר של LG בברימאג, אירחו ביום רביעי את אנשי החברה בהשקת הדור החדש של המזגנים באירוע בחוות רונית. לאירוע באו, בין השאר, שורה של בכירים מקוריאה. בתוכנית האמנותית: מופע של בובות ענק העשויות משרוולים של מזגנים שהופיעו על הבמה לצד להקת טררם. עוד באו: מנכ"ל ישפאר צביקה שמעוני, הפרסומאי רמי יהושע והמשנה למנכ"ל ברימאג מוזי רחימה.

 

הוזמנתם לטקס חלוקת מלגות תשובה?

האירוע: טקס חלוקת 300 מלגות תשובה מטעם קרן דלק למדע, לחינוך ולתרבות, במעמד שאול מופז וראש עיריית נתניה מרים פיירברג.

הפרטים: 10 באפריל, 17:00, המכללה האקדמית נתניה.

המזמינים: יצחק תשובה, יו"ר חבר הנאמנים של המכללה יעקב הרט, הנשיא צבי ארד, יו"ר קבוצת דלק גבי לסט, מנכ"ל קרן דלק יעקב פרידגוט ומנכ"ל דלק קידוחים צבי גרינפלד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות