אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לשכת המסחר: שליש מהחברות צופות עלייה במחירי המוצרים שלהן ברבעון הראשון צילום: אוראל כהן

לשכת המסחר: שליש מהחברות צופות עלייה במחירי המוצרים שלהן ברבעון הראשון

לפי סקר של לשכת המסחר, 67% מהחברות צופות יציבות במספר המועסקים. נשיא איגוד לשכות המסחר: "הסקר משקף את ציפיות אנשי העסקים במגזר העסקי הגדול ביותר במדינה"

10.04.2011, 13:30 | טל ליטמן

סקר החברות החדש של לשכת המסחר מעלה, כי 39% מהחברות צופות עלייה במכירות ברבעון הראשון של 2011, 44% מהחברות צופות יציבות ברווחיות, 67% צופות יציבות במספר המועסקים ו- 56% צופות יציבות במחירי המוצרים והשירותים שהן מציעות. הסקר בוחן את ציפיות החברות מענפי המסחר והשירותים לרבעון הראשון של 2011 בהשוואה לרבעון שקדם לו.

הסקר נערך על ידי אגף כלכלה ומסים בלשכת המסחר תל אביב והמרכז בראשות ישראלה מני, בהשתתפות 149 חברות ממגזר המסחר והשירותים, בתחומי התקשורת, החשמל והאלקטרוניקה, מחשוב, מכשור טכני, שירותים עסקיים, מזון, ציוד רפואי ועוד. כ- 65% מהחברות מענף השירותים ו- 35% מענף המסחר.

לדברי עו"ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, "הסקר משקף את ציפיות אנשי העסקים במגזר העסקי הגדול ביותר במדינה. כיום מגזר המסחר והשירותים מהווה 65% מהתוצר העסקי ומעסיק 68% מהעובדים במגזר העסקי. מגזר המסחר והשירותים הוא לאמיתו של דבר בית היוצר של מקומות עבודה במשק, עם תוספת של 427 אלף מועסקים בעשור האחרון. ציפיות אנשי העסקים מצביעות בבירור על התייצבות התעסוקה בישראל עם המשך התרחבות מספר העובדים במגזר המסחר והשירותים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות